Hon na Clooneyho. Novomanželé pobláznili Benátky i svět

Hon na Clooneyho. Novomanželé pobláznili Benátky i svět
Takto vypadají snubní prsteny zamilovaného páru.
Svatba se konala v Benátkách v renesančním paláci Cavalli.
Clooney se snažil vyhýbat všudypřítomným novinářům. Marně.
Svatba totiž vyvolala obrovský zájem médií. Italské město bylo doslova v obležení novinářů.
Foto: Reuters
Reuters ČTK Reuters, ČTK
29. 9. 2014 11:40
Svatba hollywoodského herce George Clooneyho a britské právničky Amal Alamuddinové proběhla v sobotu 27. září, novomanželé si teď užívají romantické dny v Benátkách.

Benátky - Americký herec George Clooney, který se v sobotu v italských Benátkách oženil s britskou právničkou libanonského původu Amal Alamuddinovou, se s ní objevil poprvé po svatbě na veřejnosti. Novomanželé se podle serveru BBC vydali na projížďku benátskými kanály.

Svatby, která vyvolala obrovský zájem veřejnosti a médií, se v sobotu zúčastnila celá řada celebrit. Mezi pozvanými byli i slavní herci, jako je Bill Murray nebo Matt Damon.

Šestatřicetiletá Alamuddinová, absolventka Oxfordské univerzity, se specializuje na lidská práva a v minulosti zastupovala například zakladatele serveru WikiLeaks Juliana Assange nebo bývalou ukrajinskou premiérku Juliji Tymošenkovou.

Pro Clooneyho, úspěšného herce, scenáristu, producenta, režiséra a držitele dvou Oscarů, jde o druhé manželství. Alamuddinová se vdávala poprvé.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden dnes získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech AFL-CIO. Centrála navíc slíbila, že se zasadí o to, aby současný prezident Donald Trump nebyl znovu zvolen do funkce v listopadových volbách, napsala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy