Nejkrásnější houby roku. Podívejte se na výsledky soutěže o nejlepší čtenářskou fotku

Nejkrásnější houby roku. Podívejte se na výsledky soutěže o nejlepší čtenářskou fotku
2. místo
3. místo
4. místo
5. místo
Foto: Tomáš Michalík
Magazín Magazín
9. 11. 2018 9:49
Do letošní houbařské fotosoutěže Aktuálně.cz poslali naši čtenáři tisíce fotek. Vybrali jsme z nich nejdříve padesátku nejlepších, ve finále pak patnáctku. O té hlasovali čtenáři. Zde jsou výsledky a připomenutí těch nejlepších houbařských snímků. Podívejte se.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 5 minutami

Pensylvánie a Nevada potvrdily výsledky voleb, vyhrál Biden

Demokratický kandidát Joe Biden se oficiálně stal vítězem prezidentských voleb v Pensylvánii. V úterý to oznámil guvernér tohoto amerického státu Tom Wolf, informují agentury. Také nejvyšší soud státu Nevady schválil výsledky voleb, podle nichž vítězství patří Bidenovi.

Podle oficiálních výsledků získal Biden spolu s kandidátkou na viceprezidentku Kamalou Harrisovou v Pensylvánii 3,46 milionu hlasů, současný prezident Donald Trump spolu se svým viceprezidentem Mikem Pencem 3,38 milionů hlasů, libertariánku Joanne Jorgensenovou podpořilo 79 000.

Těsným vítězstvím v Pensylvánii získal Biden na svou stranu 20 volitelů, což z tohoto státu dělá jedno z klíčových míst souboje o Bílý dům. Pro vítězství v něm musí kandidát získat 270 z celkem 538 volitelských hlasů.

Zdroj: ČTK
před 12 minutami

Spojené státy jsou připraveny zaujmout roli globálního lídra, nebudou vstupovat do zbytečných konfliktů, řekl nastupující prezident Joe Biden

Zdroj: ČTK
Další zprávy