Valentýnské řádění: Nejhorší zamilované fotky

Valentýnské řádění: Nejhorší zamilované fotky
Foto: awkwardfamilyphotos.com
jaz
14. 2. 2015 7:30
Nevydařené fotografie s valentýnskou tématikou jsou k vidění v americkém muzeu, kam se dostanou jen ty nejtrapnější kousky z rodinného alba.

Santa Monica Láska je slepá. To dokazují i fotografie z muzea California Heritage Museum, které se nachází v obyčejném rodinném domě, ve kterém na stěnách visí ty "nejtrapnější snímky od lidí z celého světa". A téma lásky převažuje.

Muzeum založil v roce 2009 Mike Bender se svým kamarádem, scenáristou Dougem Chernackem, když během návštěvy rodičů narazil na svou fotografii z dětství, která byla tak bizarní, že si ji nemohl nechat pro sebe.

Vtipné rodinné snímky baví nejen návštěvníky muzea, ale i lidi na sociálních sítích. Fotografie jsou totiž také k vidění na webových stránkách Heritage Musea.

 

Právě se děje

před 7 hodinami

Papež zrušil kvůli bolesti nohy obřady

Papež František kvůli bolesti nervů v noze zrušil dva náboženské obřady plánované na 24. a 25. ledna a každoroční projev pro diplomaty sloužící u Svatého stolce, který měl přednést v pondělí. Svou tradiční nedělní modlitbu Anděl páně ale přednese. Podobné zdravotní potíže trápily hlavu katolické církve již na přelomu roku. Nové problémy vznáší otazníky nad jeho cestou do Iráku plánovanou na začátek března, kterou už tak ohrožovala pandemie covidu-19. Papežovy zahraniční cesty jsou většinou velmi náročné, hlava církve se při nich setkává s velkým množstvím lidí, slouží dlouhé mše a hodně cestuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy