Foto: Móda, která má smysl. Odvážné modely i šílené boty pomohly vybrat peníze na neslyšící

Foto: Jakub Plíhal
Jakub Plíhal Jakub Plíhal
4. 7. 2016 21:41
Zdarma pomáhá neslyšícím najít práci či zavolat přátelům díky speciálním videohovorům s tlumočníkem, jindy například rozdává tablety do nemocnic. Tichý svět, organizace pomáhající neslyšícím, slavil deset let módní přehlídkou na pražském Žofíně, na níž zároveň představili svoje modely studenti Liběny Rochové, ikony české módy. Podívejte se sami v galerii.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 7 hodinami

Nehoda šesti aut zablokovala hlavní tah z Hradce Králové na Moravu, dva lidé utrpěli zranění

Srážka šesti aut u Ostřetína na Pardubicku zablokovala v pátek v podvečer v obou směrech hlavní tah I/35 z Hradce Králové směrem na Brno a Olomouc. Dva lidé byli při nehodě zraněni.

Informovala o tom mluvčí pardubické policie Eva Maturová. Policie dopravu z obou směrů odkláněla zhruba dvě hodiny na objízdné trasy, kolem 22:00 byla silnice opět průjezdná.

Zdroj: ČTK
před 7 hodinami

Při srážce vlaku s kamionem na nechráněném přejezdu na Nymbursku se zranily tři děti, jedno z nich těžce

Při páteční odpolední srážce osobního vlaku s kamionem na železničním přejezdu v Běrunicích na Nymbursku se zranily tři děti. Jedno z nich těžce, další středně těžce a jedno lehce.

Celkem záchranná služba ošetřila a odvezla do nemocnice pět lidí, všichni byli z vlaku, řekla mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová. Škodu vyšetřovatelé vyčíslili na více než tři miliony korun.

Nehoda se stala na přejezdu, který není chráněn závorami, je vybaven výstražným křížem a značkou stop.

Další zprávy