Foto: Tak trochu jiné MDŽ. Selfíčka s farářem, statečné vdovy a volba bohyně

Druhý zprava Zbigniew Czendlik, třetí zprava Petra Glosr Cvrkalová, vyhlášená bohyní Ostarou 2018.
Jednou z hvězd festivalu Všem ženám byl farář Zbigniew Czendlik. Moderátorovi Michalu Jančaříkovi líčil, jaký je jeho vztah k ženám. "Na faře mám napsáno: Budit jen v případě požáru nebo zrušení celibátu!"
Došlo také na historku, jak si malý chlapec spletl faráře s farmářem.
Spolu s ním vystoupila Veronika Hurdová. Ta píše nejčtenější český blog o mateřství Krkavčí matka, v němž líčí své osudy ženy, která ovdověla, když s manželem čekala třetí dítě. Nyní sama vychovává tři syny ve věku dva, čtyři a šest let.
Veronika píše pro děti, třeba pohádky Bylo nebylo doopravdy, ale také pro dospělé, kterým je určen například titul Moje milá smrti.
Foto: Zuzana Hronová
Zuzana Hronová Zuzana Hronová
9. 3. 2018 15:04
Festival Všem ženám se věnuje manažerkám z Česka a Slovenska a chce s nimi moderním způsobem oslavit MDŽ. V Kongresovém centru v Praze se 8. března sešli kromě stovek žen také zajímaví a inspirativní hosté. Vedle různých motivačních kouček a mentálních koučů vystoupili populární farář Zbigniew Czendlik, jenž prozradil, jaký je jeho vztah k ženám, nebo herečka Tatiana Vilhelmová, která povyprávěla třeba o tom, že na muže neumí vrhat "laní" pohledy. Vrcholem festivalu bylo zvolení bohyně Ostary 2018. Tou se stala Petra Glosr Cvrkalová, statečná žena, jež brzy ovdověla a začala pečovat o další mladé vdovy.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 43 minutami

Biden se v říjnu sejde s Macronem. Francouzský prezident také pošle svého velvyslance zpět do USA

Americký prezident Joe Biden se ve středu telefonicky spojil se svým francouzským protějškem Emmanuelem Macronem ve snaze urovnat diplomatickou roztržku vyvolanou novým bezpečnostním paktem Američanů s Británií a Austrálií. Bílý dům a Elysejský palác následně ohlásily na konec října setkání obou prezidentů, které se má uskutečnit v Evropě. Také informovaly o Macronově rozhodnutí poslat příští týden francouzského velvyslance zpět do USA.

Francie minulý týden přistoupila k bezprecedentnímu kroku a svého ambasadora povolala ke konzultacím v reakci na nové bezpečnostní partnerství mezi USA, Británií a Austrálií, jehož součástí je poskytnutí amerických jaderných ponorek australské armádě. Austrálie zároveň oznámila odstoupení od dohody o dodávce ponorek uzavřené v roce 2016 s francouzskou firmou Naval Group a francouzská vláda v reakcích neskrývala rozhořčení.

Zdroj: ČTK
Další zprávy