Foto: Tak trochu jiné MDŽ. Selfíčka s farářem, statečné vdovy a volba bohyně

Druhý zprava Zbigniew Czendlik, třetí zprava Petra Glosr Cvrkalová, vyhlášená bohyní Ostarou 2018.
Jednou z hvězd festivalu Všem ženám byl farář Zbigniew Czendlik. Moderátorovi Michalu Jančaříkovi líčil, jaký je jeho vztah k ženám. "Na faře mám napsáno: Budit jen v případě požáru nebo zrušení celibátu!"
Došlo také na historku, jak si malý chlapec spletl faráře s farmářem.
Spolu s ním vystoupila Veronika Hurdová. Ta píše nejčtenější český blog o mateřství Krkavčí matka, v němž líčí své osudy ženy, která ovdověla, když s manželem čekala třetí dítě. Nyní sama vychovává tři syny ve věku dva, čtyři a šest let.
Veronika píše pro děti, třeba pohádky Bylo nebylo doopravdy, ale také pro dospělé, kterým je určen například titul Moje milá smrti.
Foto: Zuzana Hronová
Zuzana Hronová Zuzana Hronová
9. 3. 2018 15:04
Festival Všem ženám se věnuje manažerkám z Česka a Slovenska a chce s nimi moderním způsobem oslavit MDŽ. V Kongresovém centru v Praze se 8. března sešli kromě stovek žen také zajímaví a inspirativní hosté. Vedle různých motivačních kouček a mentálních koučů vystoupili populární farář Zbigniew Czendlik, jenž prozradil, jaký je jeho vztah k ženám, nebo herečka Tatiana Vilhelmová, která povyprávěla třeba o tom, že na muže neumí vrhat "laní" pohledy. Vrcholem festivalu bylo zvolení bohyně Ostary 2018. Tou se stala Petra Glosr Cvrkalová, statečná žena, jež brzy ovdověla a začala pečovat o další mladé vdovy.
 

Právě se děje

Další zprávy