Foto: Tak trochu jiné MDŽ. Selfíčka s farářem, statečné vdovy a volba bohyně

Druhý zprava Zbigniew Czendlik, třetí zprava Petra Glosr Cvrkalová, vyhlášená bohyní Ostarou 2018.
Jednou z hvězd festivalu Všem ženám byl farář Zbigniew Czendlik. Moderátorovi Michalu Jančaříkovi líčil, jaký je jeho vztah k ženám. "Na faře mám napsáno: Budit jen v případě požáru nebo zrušení celibátu!"
Došlo také na historku, jak si malý chlapec spletl faráře s farmářem.
Spolu s ním vystoupila Veronika Hurdová. Ta píše nejčtenější český blog o mateřství Krkavčí matka, v němž líčí své osudy ženy, která ovdověla, když s manželem čekala třetí dítě. Nyní sama vychovává tři syny ve věku dva, čtyři a šest let.
Veronika píše pro děti, třeba pohádky Bylo nebylo doopravdy, ale také pro dospělé, kterým je určen například titul Moje milá smrti.
Foto: Zuzana Hronová
Zuzana Hronová Zuzana Hronová
9. 3. 2018 15:04
Festival Všem ženám se věnuje manažerkám z Česka a Slovenska a chce s nimi moderním způsobem oslavit MDŽ. V Kongresovém centru v Praze se 8. března sešli kromě stovek žen také zajímaví a inspirativní hosté. Vedle různých motivačních kouček a mentálních koučů vystoupili populární farář Zbigniew Czendlik, jenž prozradil, jaký je jeho vztah k ženám, nebo herečka Tatiana Vilhelmová, která povyprávěla třeba o tom, že na muže neumí vrhat "laní" pohledy. Vrcholem festivalu bylo zvolení bohyně Ostary 2018. Tou se stala Petra Glosr Cvrkalová, statečná žena, jež brzy ovdověla a začala pečovat o další mladé vdovy.
 

Právě se děje

před 2 hodinami

USA zruší výjimku ze sankcí týkající se íránského zařízení Fordo

Spojené státy ukončí platnost výjimky ze sankcí, která se týkala íránského zařízení Fordo a umožňovala zahraničním společnostem spolupracovat s íránským civilním jaderným programem bez toho, že by jim hrozily pokuty. Informoval o tom americký ministr zahraničí Mike Pompeo.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Chorvatští obhájci titulu prohráli v Davisově poháru s Ruskem

Chorvatští obhájci titulu vstoupili do nového formátu závěrečného turnaje Davisova poháru porážkou s tenisty Ruska. Ve dvouhrách v Madridu neuspěli Borna Gojo ani Borna Čorič. Třetím týmem ve skupině B je domácí Španělsko.

Skupina B:

Chorvatsko - Rusko 0:3

Gojo - Rubljov 3:6, 3:6, Čorič - Chačanov 7:6 (7:4), 4:6, 4:6, Dodig, Mektič - Chačanov, Rubljov 6:7 (3:7), 4:6.

Skupina D:

Belgie - Kolumbie 2:1

Darcis - Giraldo 6:3, 6:2, Goffin - Galán 3:6, 6:3, 6:3, Gille, Vliegen - Cabal, Farah 7:6 (7:5), 4:6, 6:7 (3:7).

Skupina F:

Itálie - Kanada 0:2 po druhé dvouhře

Fognini - Pospisil 6:7 (5:7), 5:7, Berrettini - Shapovalov 6:7 (5:7), 7:6 (7:3), 6:7 (5:7).

Zdroj: ČTK
Další zprávy