Svatbu ohrožoval požár. Novomanželé se místo evakuace fotili

Michal a April
svatba Michala a April
svatba Michala a April
svatba Michala a April
svatba Michala a April
Foto: Josh Newton
jaz
12. 6. 2014 8:30
Minulou sobotu si své ano řekl mladý americký pár, přestože nedaleko vypukl požár. Vznikly tak fotografie s ohnivou scenérií v pozadí.

Fotogalerie - Michal Wolber a April Hartley si vysnili svatební den na Rock Sprint Ranch v Oregonu, kde se hodlali vzít a strávit s pozvanými hosty zbytek dne.

Plány jim přerušil nečekaný stepní požár, který vypukl asi šest kilometrů od místa, kde se právě chystal obřad. Po příjezdu hasičského vozu byli všichni svatebčané informováni, že se musí okamžitě evakuovat, protože se požár šíří jejich směrem.

Ve spěchu se tedy nechali oddat. Svatebčané poté odjeli do Drake Park v nedalekém městě Bend, kde oslava pokračovala.

Něco do rodinného alba

Michal a April ale s fotografem Joshem Newtonem využili nečekané atmosféry, která se jim ve svatební den naskytla, a pořídili si fotografie s hořící krajinou.

Manželé jsou teď v bezpečí na líbánkách v Cancúnu, kam odletěli ihned po svatbě. Jejich fotografie se na internetu staly senzací.

Okolí městečka Bend v Oregonu se potýkalo s požárem ještě několik dní, oheň sežehl 6800 akrů půdy.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 38 minutami

Soud na Slovensku potrestal 14 lety vězení bývalého elitního prokurátora

Soud na Slovensku uznal bývalého šéfa elitní složky prokuratury Dušana Kováčika vinným z korupce a z dalších trestných činů. Za to mu vyměřil 14 let vězení a trest propadnutí majetku. Vůči tomuto rozhodnutí soudu první instance se lze odvolat.

Kováčik je zatím nejvýše postaveným někdejším představitelem slovenské justice, který byl odsouzen, byť nepravomocně, po několika vlnách zatýkání vysokých úředníků, podnikatelů či soudců. Tato zatýkání Slovensko zažilo po loňských parlamentních volbách, které skončily porážkou do té doby vládních sociálních demokratů (Směr-SD) expremiéra Roberta Fica.

Zdroj: ČTK
Další zprávy