Fotky: Štve vás práce? V Brně si můžete zaplatit za místnost, kterou pak totálně zdemolujete

Fotky: Štve vás práce? V Brně si můžete zaplatit za místnost, kterou pak totálně zdemolujete
Kousek od brněnského Cejlu si mohou lidé od prosince vyzkoušet netradiční zážitek.
Tři kamarádi tam otevřeli podnik Anger Room, ve kterém si zaplatíte za to, abyste si mohli ulevit od vzteku a napětí tím, že rozmlátíte vybavenou místnost.
Nápad otevřít podnik dostal Tomáš Šimek. Ten vlastní kromě Anger Roomu ještě realitní kancelář, která byla také jedním z impulsů, proč se vrhl do nového podnikání. “Chtěl jsem dělat něco pro lidi, z čeho by měli radost. Z realit už jsem byl vyčerpaný, navíc se mi tam nedostávalo uspokojení z práce,” popisuje na začátek.
“Lidé se tady mohou legálně vyblbnout bez větších obav, že by měli problémy s policií nebo že by po sobě museli uklízet. Nemají pak potřebu být agresivní, lépe se jim pracuje a třeba tím mohou vyřešit i vlastní psychické problémy," dodává Šimek.
Foto: Jakub Plíhal
Štve vás práce, partner, šéf či nešťastná láska? Svůj vztek můžete zmírnit v nově otevřeném podniku Anger Room. Tam si za menší poplatek pronajmete na pár minut prostor, kde ze sebe všechen stres a napětí můžete vymlátit. Podnik otevřeli tři kamarádi z Brna podle obdobných prostorů v zahraničí.
 

Právě se děje

Další zprávy