Fotky: Štve vás práce? V Brně si můžete zaplatit za místnost, kterou pak totálně zdemolujete

Fotky: Štve vás práce? V Brně si můžete zaplatit za místnost, kterou pak totálně zdemolujete
Kousek od brněnského Cejlu si mohou lidé od prosince vyzkoušet netradiční zážitek.
Tři kamarádi tam otevřeli podnik Anger Room, ve kterém si zaplatíte za to, abyste si mohli ulevit od vzteku a napětí tím, že rozmlátíte vybavenou místnost.
Nápad otevřít podnik dostal Tomáš Šimek. Ten vlastní kromě Anger Roomu ještě realitní kancelář, která byla také jedním z impulsů, proč se vrhl do nového podnikání. “Chtěl jsem dělat něco pro lidi, z čeho by měli radost. Z realit už jsem byl vyčerpaný, navíc se mi tam nedostávalo uspokojení z práce,” popisuje na začátek.
“Lidé se tady mohou legálně vyblbnout bez větších obav, že by měli problémy s policií nebo že by po sobě museli uklízet. Nemají pak potřebu být agresivní, lépe se jim pracuje a třeba tím mohou vyřešit i vlastní psychické problémy," dodává Šimek.
Foto: Jakub Plíhal
Prokop Vodrážka Jakub Plíhal Prokop Vodrážka, Jakub Plíhal
20. 12. 2016 16:29
Štve vás práce, partner, šéf či nešťastná láska? Svůj vztek můžete zmírnit v nově otevřeném podniku Anger Room. Tam si za menší poplatek pronajmete na pár minut prostor, kde ze sebe všechen stres a napětí můžete vymlátit. Podnik otevřeli tři kamarádi z Brna podle obdobných prostorů v zahraničí.
 

Právě se děje

před 16 minutami

Basketbalisté Brooklynu vyhráli v NBA osmý zápas za sebou

Basketbalisté Brooklynu vyhráli v NBA osmý zápas za sebou a po domácím vítězství 129:92 nad Orlandem stále dotírají na lídra Východní konference Philadelphii. Sixers se v čele tabulky udrželi díky výhře 111:97 nad Dallasem. Při shodném počtu 22 vítězství mají oproti Nets na kontě o jednu porážku méně.

Výsledky NBA:

Brooklyn - Orlando 129:92, Denver - Washington 110:112, Memphis - LA Clippers 122:94, Milwaukee - New Orleans 129:125, New York - Sacramento 140:121, Philadelphia - Dallas 111:97.

Další zprávy