Fotky: Štve vás práce? V Brně si můžete zaplatit za místnost, kterou pak totálně zdemolujete

Fotky: Štve vás práce? V Brně si můžete zaplatit za místnost, kterou pak totálně zdemolujete
Kousek od brněnského Cejlu si mohou lidé od prosince vyzkoušet netradiční zážitek.
Tři kamarádi tam otevřeli podnik Anger Room, ve kterém si zaplatíte za to, abyste si mohli ulevit od vzteku a napětí tím, že rozmlátíte vybavenou místnost.
Nápad otevřít podnik dostal Tomáš Šimek. Ten vlastní kromě Anger Roomu ještě realitní kancelář, která byla také jedním z impulsů, proč se vrhl do nového podnikání. “Chtěl jsem dělat něco pro lidi, z čeho by měli radost. Z realit už jsem byl vyčerpaný, navíc se mi tam nedostávalo uspokojení z práce,” popisuje na začátek.
“Lidé se tady mohou legálně vyblbnout bez větších obav, že by měli problémy s policií nebo že by po sobě museli uklízet. Nemají pak potřebu být agresivní, lépe se jim pracuje a třeba tím mohou vyřešit i vlastní psychické problémy," dodává Šimek.
Foto: Jakub Plíhal
Prokop Vodrážka Jakub Plíhal Prokop Vodrážka, Jakub Plíhal
20. 12. 2016 16:29
Štve vás práce, partner, šéf či nešťastná láska? Svůj vztek můžete zmírnit v nově otevřeném podniku Anger Room. Tam si za menší poplatek pronajmete na pár minut prostor, kde ze sebe všechen stres a napětí můžete vymlátit. Podnik otevřeli tři kamarádi z Brna podle obdobných prostorů v zahraničí.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 43 minutami

Bývalý prezident Václav Klaus zůstává ve střešovické nemocnici

Bývalý prezident Václav Klaus zůstává v Ústřední vojenské nemocnici v Praze. ČTK to v neděli řekl Petr Macinka z Institutu Václava Klause. Exprezident podle něj pokračuje v léčbě na urologické klinice. Klaus se do nemocnice vrátil ve čtvrtek na doléčení předchozích potíží, Macinka ve čtvrtek jeho setrvání v péči lékařů odhadl na několik dnů.

Klaus o předminulém víkendu podle deníku Právo strávil v nemocnici dvě noci. V úterý 14. září se ale do nemocnice vrátil, propuštěn z ní byl v pátek 17. září. Při odjezdu řekl novinářům, že měl velmi vysoký tlak a také žaludeční komplikace. Ze začátku se kvůli problémům s tlakem necítil dobře, později si volný čas krátil čtením časopisů. Lékaři mu předepsali léky, některé měl už podle svých slov předtím. V neděli pak do nemocnice přijel na kontrolu.

Do ÚVN byl znovu převezen ve čtvrtek. "Problém je ještě třeba doléčit. Je to nepříjemné, ale snad ne na dlouho," řekl Macinka ve čtvrtek.

Zdroj: ČTK
Další zprávy