Fotí ženy se zarostlým podpažím. Jen tak jsou prý krásné

Foto: Ben Hopper
pej
15. 4. 2014 8:04
Britský fotograf vytvořil koncepční sérii s názvem Natural Beauty (Přirozená krása). Snaží se upozornit ženy, že se nemusí řídit diktátem krásy, aby byly atraktivní.

Londýn - Ben Hopper začal na projektu Natural Beauty pracovat už v roce 2007. "Až teprve nedávno jsem si uvědomil jeho estetiku a byl jsem s ním konečně spokojený," napsal na svém blogu.

Na fotografiích se objevují buď jeho známí nebo modelky, herečky či designérky. "Některé si podpaží nechaly zarůst speciálně kvůli snímkům, některé mě oslovily až potom, co jim narostlo," vysvětlil pro magazín MyDaily.

Projektem chtěl poukázat na to, jak nebezpečné je nechat se ovládat trendy, které nám diktuje módní průmysl. "Začalo to jako vtip, reakce na současné umění, v němž fotografové fotí lidská těla stále dokola tak, jak si to žádá společnost," dodal Ben Hopper pro MyDaily.

Ben Hopper pochází z Izraele, specializuje se na focení a film. Spolupracuje převážně s tanečníky a cirkusovými umělci.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

V Brazílii spadl obytný dům. Nejméně dva lidé jsou mrtví a deset je nezvěstných

Sedmipodlažní obytný dům se dnes náhle zřítil ve městě Fortaleza na severovýchodě Brazílie. Hasiči a záchranáři z trosek zatím vyprostili dva mrtvé a osm zraněných, kteří byli převezeni do nemocnice. Tragická bilance ale může být vážnější, protože pod rozvalinami jsou ještě minimálně další dva živí lidé a deset osob se pohřešuje, informovala brazilská média. Podle svědků několik osob stihlo z budovy vyběhnout a mezi zraněnými je i pár lidí, kteří šli kolem. Příčiny kolapsu domu dosud nejsou jasné.

Zdroj: ČTK
Další zprávy