FOTO Oscar 2014 na Twitteru: Selfie, pizza i pády na koberci

FOTO Oscar 2014 na Twitteru: Selfie, pizza i pády na koberci
Řekněte "sýr" ...
Na Twitteru se pak vyrojily desítky podobných fotek.
Benedict Cumberbatch, představitel seriálového Sherlockea Holemese, se na sebe rozhodl upozornit po svém.
"Jen klid. Kouká na tebe jen miliarda lidí, jestli to děláš správně," uklidňovala poslíčka populární moderátorka, která v dalším vstupu vybírala pro mladíka "dýško" do klobouku
Foto: Twitter
3. 3. 2014 5:34
Ellen DeGeneres se podařilo zlomit rekord v počtu přeposlání fotografie na Twitteru. Podívejte se na další "oscarové" fotky, kterými žil Twitteru.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Pospíšil dál povede pražskou TOP 09, chce ji připravit na komunální volby

Bývalý ministr spravedlnosti a europoslanec Jiří Pospíšil obhájil vedení pražské organizace TOP 09. Získal podporu víc než tří čtvrtin z 97 hlasujících. Pospíšil řekl, že si váží silné podpory, která znamená, že TOP 09 je v hlavním městě jednotná, což v minulosti nebylo.

Za prioritu pro další mandát považuje Pospíšil přípravu na komunální volby v příštím roce. "Začne hned po volbách sněmovních," řekl. Bude podle něj třeba připravit program, ale i případná jednání o koalici.

V čele pražské organizace TOP 09 stojí Pospíšil dva roky. "Podařilo se nám uspět v senátních volbách a dle mého i zlepšit spolupráci magistrátu s městskými částmi, kde má TOP 09 silné zastoupení. Cíle, se kterými jsem před dvěma lety kandidoval, byly, myslím, naplněny," uvedl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy