FOTO Vejdělek se vrací do roku 1989. S Pauhofovou nebo Dykem

Táňa Pauhofová a Hynek Čermák hrají rodiče dospívajícího syna (Něžné vlny, 2014)
Táňa Pauhofová a Hynek Čermák ve filmu Něžné vlny (2014)
Robert Cejnar ve filmu Něžné vlny (2014)
Vojtěch Dyk a Táňa Pauhofová ve filmu Něžné vlny (2014)
Martin Sitta ve filmu Něžné vlny (2014)
Foto: Falcon
redakce
10. 12. 2013 12:03
Podívejte se na momentky z nového snímku Jiřího Vejdělka Něžné vlny.

9. ledna 2014 bude mít premiéru v pořadí již celovečerní film úspěšného režiséra a scénáristy Jiřího Vejdělka. Příběh o prvních nesmělých láskách se odehrává v Československu na sklonku osmdesátých let.

V hlavní rolích se představí Hynek Čermák, Táňa Pauhofová, Vojtěch Dyk nebo Jan Budař. Mladé hrdiny hrají Lucie Šteflová, Robert Cejnar a Jan Maršál.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Trump předčasně zveřejnil záznam rozhovoru s televizí CBS

Bílý dům dnes zveřejnil nesestříhaný záznam interview mezi prezidentem Donaldem Trumpem a reportérkou pořadu 60 Minutes (60 minut) Lesley Stahlovou, z něhož Trump při natáčení předčasně odešel kvůli údajné zaujatosti novinářky, které pohrozil blíže nespecifikovanou odvetou. Podle agentury Reuters tím prezidentská kancelář porušila dohodu s televizí CBS, podle níž měl rozhovor vyjít až o víkendu v rámci zvláštního předvolebního dílu, v němž bude také interview s demokratickým kandidátem Joem Bidenem.

"Podívejte se na tu zaujatost, nenávist a drzost, kterou předvádí (pořad) 60 minut a CBS," napsal Trump na twitteru. Dodal přitom, že moderátorka dnešní (páteční SELČ) druhé a poslední předvolební debaty s Bidenem Kristen Welkerová bude "daleko horší".

Trump sdílel v příspěvku odkaz na video, v němž je pouze jeden záběr na prezidenta. V záznamu jsou však slyšet otázky moderátorky a občas i dalších lidí v místnosti.

Zdroj: ČTK
Další zprávy