FOTO Mistrovství světa vousáčů. Kdo má nejšílenější knír?

Přehlídka nejšílenějších knírů na světě
Mistrovství světa knírů a vousů je každoroční přehlídka nejšílenějších kreací, které dokážou muži vytvořit na svých tvářích. Jednotlivé soutěže se pořádají v několika kategoriích.
Základní rozdělení skupin je především podle toho, jak velkou část obličeje vám symbol mužnosti zakrývá. Můžete mít knírek...
... částečný vous, tedy pokud spojíte například knírek a fešné zrzavé licousy...
... nebo když zvolíte "mušketýra".
Foto: worldbeardchampionships.com, Greg Anderson
Veronika Rodriguez Veronika Rodriguez
24. 10. 2014 11:10
Podívejte se na galerii nejzajímavějších sestřihů a kreací z posledního mistrovství světa vousů a knírů.

Fotogalerie - O nadcházejícím víkendu se v americkém Portlandu uskuteční další ročník mistrovství světa nejlepších vousů a knírů. 

V posledních letech v soutěži zaujal například muž s "chobotnicí" na bradě, jednooký mušketýr nebo více než věrný dvojník zakladatele fastfoodu KFC, Colonel Sanders.

Pokud sami pěstujete kvalitního "práskače" jako Pavel Zedníček, nebo máte vous delší než Krakonoš, můžete zkusit štěstí v příštích ročnících. Jestli je však vaše tvář bez jediného chloupku, nic nezoufejte a raději se podívejte na galerii minulých soutěžících.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Netanjahu opět hovořil o plánu zabrání části Západního břehu

Izrael si nenechá ujít "historickou příležitost", aby rozšířil svou svrchovanost na části Západního břehu Jordánu, prohlásil dnes izraelský premiér Benjamin Netanjahu. O možné anexi židovských osad na okupovaném Západním břehu hovořil v posledních dnech několikrát. Jde rovněž o jeden z bodů, který je obsažen v koaliční dohodě nové izraelské vlády

Zdroj: ČTK
Další zprávy