FOTO Mistrovství světa vousáčů. Kdo má nejšílenější knír?

Foto: worldbeardchampionships.com, Greg Anderson
Veronika Rodriguez Veronika Rodriguez
24. 10. 2014 11:10
Podívejte se na galerii nejzajímavějších sestřihů a kreací z posledního mistrovství světa vousů a knírů.

Fotogalerie - O nadcházejícím víkendu se v americkém Portlandu uskuteční další ročník mistrovství světa nejlepších vousů a knírů. 

V posledních letech v soutěži zaujal například muž s "chobotnicí" na bradě, jednooký mušketýr nebo více než věrný dvojník zakladatele fastfoodu KFC, Colonel Sanders.

Pokud sami pěstujete kvalitního "práskače" jako Pavel Zedníček, nebo máte vous delší než Krakonoš, můžete zkusit štěstí v příštích ročnících. Jestli je však vaše tvář bez jediného chloupku, nic nezoufejte a raději se podívejte na galerii minulých soutěžících.

 

Právě se děje

před 8 minutami

Američané nedali vízum několika ruským senátorům, nedostanou se na summit OSN

Několik ruských senátorů nedostalo americké vízum a nemůže se zúčastnit nynější schůze Valného shromáždění OSN v New Yorku. Oznámila to v úterý ruská tisková agentura TASS a informaci potvrdila i mluvčí ruské diplomacie. Důvody odepření víz nejsou jasné.

Mezi senátory, kteří vízum nedostali, je vlivný předseda zahraničního výboru Rady federace Konstantin Kosačov, který patří v ruském parlamentu k nejčastějším a nejtvrdším kritikům americké zahraniční politiky. Kteří další členové horní parlamentní komory vízum nedostali, TASS neuvedl.

Zdroj: ČTK
před 56 minutami

Ruský hacker se přiznal k největší bankovní loupeži přes internet, hrozí mu až 20 let

Ruský hacker vydaný loni z Gruzie do USA se v pondělí v New Yorku přiznal k rozsáhlé internetové krádeži osobních dat klientů americké banky JP Morgan Chase. Oznámila to agentura Bloomberg. Šestatřicetiletý Andrej Ťurin má vyslechnout rozsudek manhattanského soudu v polovině února, hrozí mu trest vězení 15 až 20 let.

Ťurin podnikl útok proti americké bance před čtyřmi lety a zmocnil se dat 80 milionů jejích klientů. Ve své době to byla podle agentury AP největší internetová bankovní loupež na světě. Jeho oběťmi se rovněž staly finanční ústavy Fidelity Investments, E-Trade Financial a Dow Jones, burzovní zpravodajské weby a makléřské firmy.

Zdroj: ČTK
Další zprávy