FOTO: Krvavé představení i cena pro český film. Připomeňte si letošní festival v Karlových Varech

FOTO: Krvavé představení i cena pro český film. Připomeňte si letošní festival v Karlových Varech
Již tradičně připravili úvod i závěr festivalu bratři Cabani.
Při zakončení navázali na zahajovací scénu "Masochista maso chystá".
Od protagonistek to vyžadovalo extrémní výkony.
Moderátor Marek Eben.
Foto: kviff.com
Magazín Magazín
9. 7. 2017 13:37
Předáním cen vyvrcholil v sobotu večer 52. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Americký herec a hudebník Jeremy Renner převzal Cenu prezidenta festivalu. Ocenění za přínos českému filmu dostal režisér Václav Vorlíček, který před půlnocí uvedl v Letním kině svou úspěšnou komedii z roku 1971 Dívka na koštěti. Velkou cenu Křišťálový glóbus pro nejlepší film získal Václav Kadrnka za snímek Křižáček.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 6 minutami

Vlak u Nymburka srazil člověka. Železniční provoz je omezen

Osobní vlak ve čtvrtek ráno srazil na železniční trati mezi Nymburkem a Poděbrady člověka. Nehoda se stala u nádraží v Nymburce, sražený člověk na místě zemřel. Provoz vlaků v uvedeném úseku byl zhruba hodinu zastaven, od 6:30 jezdily po jedné koleji, v 7:00 byl provoz obnoven bez omezení. Na webu to uvedly České dráhy. Nehoda se stala před 05:30 a omezení se dotklo dálkových i regionálních vlaků. "Nehoda se stala blízko zastávky, takže nebylo nutné povolávat evakuační autobus. Lidé z vlaku vystoupili a došli na nádraží pěšky," řekl mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda.

před 13 minutami

Muchová je ve čtvrtfinále Korea Open, Babosové povolila jen pět her

Karolína Muchová potvrdila na Korea Open roli nasazené trojky, když v osmifinále vyřadila Maďarku Timeu Babosovou po setech 6:2, 6:3. V dalším kole se utká s Australankou Priscillou Honovou, jež stejně jako Babosová postoupila od hlavní fáze turnaje z kvalifikace a dnes vyřadila nasazenou pětku Ajlu Tomjlanovicovou. 

Další zprávy