Fotky: Vyzkoušeli jsme skvěle hodnocený kemp v Istrii. Má čisté záchody i české pivo

Otestovali jsme jeden z kempů v severní části Chorvatska. Podívejte se, jak to zde vypadá.
Kempování v Chorvatsku je pro mnohé příjemnou alternativou k hotelovému ubytování.
Výhodou kempování v chatkách, obytných vozech nebo stanech je blízkost moře a přitom i veškerého zázemí.
My jsme otestovali Mon Perin, na serveru Booking.com nadprůměrně hodnocený kemp, chlubící se i několika cenovými kategoriemi.
Kemp byl před sezonou prakticky prázdný, což ale v létě neplatí. A zvýšený zájem tak během prázdnin reflektuje i násobná cena. Stejně jako všude jinde.
Foto: Jakub Plíhal
Jakub Plíhal Jakub Plíhal
3. 7. 2019 6:01
Ještě váháte, jestli jet do Chorvatska autem do kempu, nebo do hotelu? Nabízíme vám průvodce jedním z mnoha pobřežních kempů v severní části země, Istrii. Jako příklad, jak takové ubytování vypadá a jestli je vhodné právě pro vás, jsme vybrali kemp Mon Perin. Ten se chlubí vysokým hodnocením na serveru Booking.com, stejně jako několika cenami a také relativní novotou.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Hlavní vyjednavač pro brexit Barnier: Lhůta na dohodu o budoucích vztazích Británie s Evropskou unií je příliš krátká

Lhůta pro vyjednání dohody o budoucích vztazích Británie s Evropskou unií po brexitu je extrémně krátká. V projevu na univerzitě v severoirské metropoli Belfastu to řekl hlavní unijní vyjednavač pro brexit Michel Barnier. Británie opustí EU v pátek. Dohodu o budoucích vztazích by měli Londýn a Brusel vyjednat v následujícím přechodném období, které ovšem bude trvat jen do konce letošního roku.

Další zprávy