Jíst zdravě? To je kec, ty vole! Tak vaří Zdeněk Pohlreich

Zdeněk Pohlreich stihl vařit, spolumoderovat, konverzovat se strávníky i bavit publikum.
Na gastronomické show Zdeňka Pohlreicha bylo našlapáno již dlouho před začátkem.
Prázdnotou ale dlouho zela čtyři místa pro výherce, kteří měli mít tu čest spořádat tři chody vařené Zdeňkem Pohlreichem.
Na dotaz moderátora, zda se výherci nacházejí někde mezi publikem, nezafungovala "česká vyčůranost" a nikdo se nepřihlásil. Na dotaz, zda by byl eventuálně někdo ochotný výherce u stolu nahradit, se zvedl les rukou.
Nakonec ale náhradníci nebyli potřeba, všichni čtyři výherci se dostavili. "Jak se ale pozná, že to jsou opravdu ty výherci? Protože dneska o hlupáka nezavadíš, kamaráde..." pochybuje šéfkuchař.
Foto: Zuzana Hronová
Zuzana Hronová Zuzana Hronová
26. 6. 2014 8:30
Fotogalerie ze zákulisí kuchařské show vedené Zdeňkem Pohlreichem.

Fotogalerie - Na velké gastronomické přehlídce Apetit Festival 2014 v Pardubicích vystoupil i šéfkuchař Zdeněk Pohlreich. Nebyla tedy nouze o zajímavé kuchařské nápady a samozřejmě ani o peprné výrazy.

Následující galerie nabízí zajímavý pohled do zákulisí gastronomické show vedené jedním z nejlepších tuzemských kuchařů.

Podívaná byla pozoruhodnou "přesilovkou". Čtyři vyvolení Pohlreichovy pokrmy jedli, stovky hladových je sledovaly a učily se, jak správně připravit například spaghetti carbonara.

Podívejte se, jak vypadá velká kuchařská show v podání Zdeňka Pohlreicha.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Čtyři Ázerbájdžánci zahynuli při výbuchu miny

Čtyři ázerbájdžánští civilisté přišli o život poté, co pod jejich automobilem explodovala protitanková mina v oblasti, kterou nedávno dobyla ázerbájdžánská vojska během šestitýdenní války s Arménií. Boje, které propukly 27. září, ukončila dohoda, dosažená v noci na 10. listopadu. O úmrtí civilistů informovala generální prokuratura v Baku, podle které pátý cestující ve voze vyvázl se zraněním. Výbuch zdůraznil nebezpečí, jakým Ázerbájdžánci čelí na tomto území. Minu nastražili arménští vojáci při svém odchodu z tohoto okresu, který spolu s dalšími šesti ázerbájdžánskými okresy po čtvrt století ovládali Arméni spolu s celým Náhorním Karabachem. 

Zdroj: ČTK
před 7 hodinami

Izraelci opět protestovali proti premiérovi

V izraelských městech se znovu konaly protesty proti premiérovi Benjaminu Netanjahuovi, který čelí u soudu obžalobě z korupce. Izraelci proti němu protestují už 23 víkendů, dnes stejně jako v minulých případech jich několik tisíc přišlo před premiérovu rezidenci v Jeruzalémě. Další protesty se konaly v Tel Avivu, Caesareji, Holonu a v dalších městech. Cílem protestujících je přinutit Netanjahua k rezignaci. Kromě tří kauz, ve kterých už je souzen, chtějí demonstranti rozšířit jeho stíhání i o případ nákupu armádních ponorek. V této kauze byl Netanjahu vyslýchán, ale není obviněn. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy