Jíst zdravě? To je kec, ty vole! Tak vaří Zdeněk Pohlreich

Zdeněk Pohlreich stihl vařit, spolumoderovat, konverzovat se strávníky i bavit publikum.
Na gastronomické show Zdeňka Pohlreicha bylo našlapáno již dlouho před začátkem.
Prázdnotou ale dlouho zela čtyři místa pro výherce, kteří měli mít tu čest spořádat tři chody vařené Zdeňkem Pohlreichem.
Na dotaz moderátora, zda se výherci nacházejí někde mezi publikem, nezafungovala "česká vyčůranost" a nikdo se nepřihlásil. Na dotaz, zda by byl eventuálně někdo ochotný výherce u stolu nahradit, se zvedl les rukou.
Nakonec ale náhradníci nebyli potřeba, všichni čtyři výherci se dostavili. "Jak se ale pozná, že to jsou opravdu ty výherci? Protože dneska o hlupáka nezavadíš, kamaráde..." pochybuje šéfkuchař.
Foto: Zuzana Hronová
Zuzana Hronová Zuzana Hronová
26. 6. 2014 8:30
Fotogalerie ze zákulisí kuchařské show vedené Zdeňkem Pohlreichem.

Fotogalerie - Na velké gastronomické přehlídce Apetit Festival 2014 v Pardubicích vystoupil i šéfkuchař Zdeněk Pohlreich. Nebyla tedy nouze o zajímavé kuchařské nápady a samozřejmě ani o peprné výrazy.

Následující galerie nabízí zajímavý pohled do zákulisí gastronomické show vedené jedním z nejlepších tuzemských kuchařů.

Podívaná byla pozoruhodnou "přesilovkou". Čtyři vyvolení Pohlreichovy pokrmy jedli, stovky hladových je sledovaly a učily se, jak správně připravit například spaghetti carbonara.

Podívejte se, jak vypadá velká kuchařská show v podání Zdeňka Pohlreicha.

 

Právě se děje

Další zprávy