Jíst zdravě? To je kec, ty vole! Tak vaří Zdeněk Pohlreich

Zdeněk Pohlreich stihl vařit, spolumoderovat, konverzovat se strávníky i bavit publikum.
Na gastronomické show Zdeňka Pohlreicha bylo našlapáno již dlouho před začátkem.
Prázdnotou ale dlouho zela čtyři místa pro výherce, kteří měli mít tu čest spořádat tři chody vařené Zdeňkem Pohlreichem.
Na dotaz moderátora, zda se výherci nacházejí někde mezi publikem, nezafungovala "česká vyčůranost" a nikdo se nepřihlásil. Na dotaz, zda by byl eventuálně někdo ochotný výherce u stolu nahradit, se zvedl les rukou.
Nakonec ale náhradníci nebyli potřeba, všichni čtyři výherci se dostavili. "Jak se ale pozná, že to jsou opravdu ty výherci? Protože dneska o hlupáka nezavadíš, kamaráde..." pochybuje šéfkuchař.
Foto: Zuzana Hronová
Zuzana Hronová Zuzana Hronová
26. 6. 2014 8:30
Fotogalerie ze zákulisí kuchařské show vedené Zdeňkem Pohlreichem.

Fotogalerie - Na velké gastronomické přehlídce Apetit Festival 2014 v Pardubicích vystoupil i šéfkuchař Zdeněk Pohlreich. Nebyla tedy nouze o zajímavé kuchařské nápady a samozřejmě ani o peprné výrazy.

Následující galerie nabízí zajímavý pohled do zákulisí gastronomické show vedené jedním z nejlepších tuzemských kuchařů.

Podívaná byla pozoruhodnou "přesilovkou". Čtyři vyvolení Pohlreichovy pokrmy jedli, stovky hladových je sledovaly a učily se, jak správně připravit například spaghetti carbonara.

Podívejte se, jak vypadá velká kuchařská show v podání Zdeňka Pohlreicha.

 

Právě se děje

před 59 minutami

Hokejový útočník Koblasa prodloužil smlouvu v Karlových Varech

Karlovarský hokejový útočník Petr Koblasa podepsal na západě Čech novou jednoletou smlouvu a bude za Energii hrát i v příští extraligové sezoně. Šestadvacetiletý Koblasa byl v uplynulém ročníku s 26 body čtvrtým nejproduktivnějším hráčem týmu.

"Jeho spojení v jednom útoku s Václavem Skuhravým a Tomášem Vondráčkem fungovalo a věříme, že ta formace bude i nadále energickou silou našeho mužstva," uvedl na klubovém webu hlavní trenér a sportovní manažer klubu Martin Pešout.

Koblasa se před sezonou vrátil do Karlových Varů po třech letech strávených v Chomutově. Zaznamenal životní ročník, v němž vstřelil 14 gólů a na dalších 12 přihrál. V extralize debutoval v sezoně 2011/12 a od té doby odehrál včetně play off 419 zápasů s bilancí 113 bodů (55+58).

Zdroj: ČTK
Další zprávy