reklama
 
 

Britové žijí porodem Kate. Před nemocnicí jsou davy fanoušků

27. 4. 2015 15:06
Lidí před nemocnicí, kde má každým dnem porodit vévodkyně z Cambridge, stále přibývá. Kvůli ještě nenarozenému dítěti stanují nebo okupují lavičky.

Londýn Vévodkyně z Cambridge porodí do konce dubna své druhé dítě, a to v nemocnici sv. Marie ve čtvrti Paddington, kde v červenci 2013 přivedla na svět prvního syna, prince George.

Už několik dní okupuje skupina skalních fanoušků královské rodiny místo před křídlem nemocnice, které je již uzavřené a připravené na příchod dalšího královského potomka.

Porod se blíží. Bude to kluk, nebo holka?

"Je tu příjemná atmosféra. Je vzrušující, když si uvědomíte, že všechno se to odehraje právě tady," řekla CBC News Margaret Tyler, která je milovnicí monarchie a sběratelkou památečních předmětů s tématikou královské rodiny.

Všichni fanoušci jsou oblečení do britské vlajky a někteří s sebou přinesli i dárky pro miminko, a to pro jistotu ve dvoubarevném provedení. Dosud není jisté, jestli se Kate narodí opět chlapec, nebo se dočkají první dcery.

Margaret Tyler se kromě propracovaného kostýmu pochlubila médiím i panenkou oblečenou do přesné repliky šatů, které měl na sobě v říjnu 2013 při svém křtu princ George.

autor: jaz | 27. 4. 2015 15:06

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama