FOTO Ceny Anděl: Sošku dostal i Mareš. Za to, že nezpíval

Leoš Mareš a Petra Faltýnová
Český moderátor si rovněž odnesl domů svého "Anděla". Sošku mu předal Karel Gott a má být Leoši Marešovi oceněním za to, že přestal zpívat.
Aneta Langerová uspěla ve všech čtyřech kategoriích, ve kterých byla nominována.
Sošku v kategorii Zpěvačka roku převzala od Marka Ebena.
Další ocenění si odnesla za album Na Radosti...
Foto: Hermína
ČTK ČTK, pej
17. 4. 2015 11:00
Hudební divadlo Karlín v Praze hostilo slavnostní předávání hudebních cen Anděl za rok 2014. Podívejte se na fotografie z večera.

Praha - Zpěvačka Aneta Langerová si z Hudebního divadla Karlín odnesla čtyři ceny Akademie populární hudby Anděl za rok 2014. Sošku s andělskými křídly převzala v kategorii Zpěvačka roku, další ocenění si odnesla za album Na Radosti a skladbu a videoklip roku Tráva.

Zpěvákem roku se stal Michal Hrůza, který uspěl s nahrávkou Den. Mezi skupinami zvítězila kapela Chinaski.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Pospíšil dál povede pražskou TOP 09, chce ji připravit na komunální volby

Bývalý ministr spravedlnosti a europoslanec Jiří Pospíšil obhájil vedení pražské organizace TOP 09. Získal podporu víc než tří čtvrtin z 97 hlasujících. Pospíšil řekl, že si váží silné podpory, která znamená, že TOP 09 je v hlavním městě jednotná, což v minulosti nebylo.

Za prioritu pro další mandát považuje Pospíšil přípravu na komunální volby v příštím roce. "Začne hned po volbách sněmovních," řekl. Bude podle něj třeba připravit program, ale i případná jednání o koalici.

V čele pražské organizace TOP 09 stojí Pospíšil dva roky. "Podařilo se nám uspět v senátních volbách a dle mého i zlepšit spolupráci magistrátu s městskými částmi, kde má TOP 09 silné zastoupení. Cíle, se kterými jsem před dvěma lety kandidoval, byly, myslím, naplněny," uvedl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy