FOTO Ceny Anděl: Sošku dostal i Mareš. Za to, že nezpíval

Leoš Mareš a Petra Faltýnová
Český moderátor si rovněž odnesl domů svého "Anděla". Sošku mu předal Karel Gott a má být Leoši Marešovi oceněním za to, že přestal zpívat.
Aneta Langerová uspěla ve všech čtyřech kategoriích, ve kterých byla nominována.
Sošku v kategorii Zpěvačka roku převzala od Marka Ebena.
Další ocenění si odnesla za album Na Radosti...
Foto: Hermína
ČTK ČTK, pej
17. 4. 2015 11:00
Hudební divadlo Karlín v Praze hostilo slavnostní předávání hudebních cen Anděl za rok 2014. Podívejte se na fotografie z večera.

Praha - Zpěvačka Aneta Langerová si z Hudebního divadla Karlín odnesla čtyři ceny Akademie populární hudby Anděl za rok 2014. Sošku s andělskými křídly převzala v kategorii Zpěvačka roku, další ocenění si odnesla za album Na Radosti a skladbu a videoklip roku Tráva.

Zpěvákem roku se stal Michal Hrůza, který uspěl s nahrávkou Den. Mezi skupinami zvítězila kapela Chinaski.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Sněmovna lordů velkou většinou vyjádřila nesouhlas a politování nad zákonem o vnitřním trhu, který jde proti částem brexitové dohody

Sněmovna lordů, horní komora britského parlamentu, v úterý velkou většinou vyjádřila nesouhlas a politování nad zákonem o vnitřním trhu, který jde proti částem brexitové dohody. Proti kontroverznímu zákonu, který podle Evropské komise porušuje právně závaznou dohodu, hlasovalo 395 zákonodárců, opačný názor jich mělo 169. Sporným zákonem může vláda premiéra Borise Johnsona zrušit části rozvodové dohody mezi Británií a Evropskou unií.

Zdroj: ČTK
Další zprávy