Fotky z Oscarů: Dojatý Affleck, stužky proti Trumpovi a zmatky při vyhlašování nejlepšího filmu

Fotky z Oscarů: Dojatý Affleck, stužky proti Trumpovi a zmatky při vyhlašování nejlepšího filmu
Herečka Viola Davisová s Oscarem za nejlepší výkon ve vedlejší roli (Fences).
Casey Affleck se právě dozvěděl, že získal Oscara za drama Místo u moře.
Neskrýval dojetí.
Mahershala Ali s Oscarem za nejlepší výkon ve vedlejší roli (Moonlight). Ztvárnil roli drogového dealera a náhradního otce dospívajícího černošského chlapce s homosexuální orientací.
Foto: Reuters
ČTK Kultura ČTK, Kultura
27. 2. 2017 8:12
Oscara za nejlepší film si odnesl film Moonlight režiséra Barryho Jenkinse. Nejvíce zlatých sošek během slavnostního ceremoniálu v Los Angeles posbíral ale romantický muzikál La La Land. Celkem si jich na konto připsal šest. Podívejte se na nejzajímavější momenty z nočního předávání.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 hodinami

Hasiči ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u úniku plynu, evakuovali 30 lidí

Hasiči v Plzeňské ulici ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u rozsáhlého úniku plynu z vyrovnávací nádrže. Podle řídícího důstojníka krajských hasičů plyn začal unikat asi před dvěma hodinami kvůli porušení opravované přípojky. Hasiči a policie podle něj z nejbližšího okolí úniku evakuovali asi 30 lidí. Doprava se odklání na obec Tlučná.

"Ulice na silnici I/26 i okolí ve vzdálenosti zhruba 150 m od místa nádrže je uzavřená," informovala policie na twitteru.

"My na místě situaci monitorujeme. A samozřejmě tady máme protipožární ochranu. Plyn neustále uniká a je tu i zástupce firmy, která to zde montovala," upřesnil řídící hasičů.

Další zprávy