Emma Watson i Helen Mirren: Hvězdy se sešly na tradiční večeři s prezidentem v Bílém domě

Emma Watson i Helen Mirren: Hvězdy se sešly na tradiční večeři s prezidentem v Bílém domě
Vedle zástupců médií se jí účastní i celebrity - letos to byly například herci Bryan Cranston, Rachel McAdamsová či Tom Hiddleston.
Americký prezident Barack Obama si na tradiční galavečeři s novináři akreditovanými v Bílém domě o víkendu opět neodpustil žerty, jak dosud činil každý rok. (foto: zpěvačka Aretha Franklin)
Letošní slavnostní událost pro něj byla zároveň loučením, neboť po osmi letech v úřadu předá v lednu 2017 prezidentské křeslo svému nástupci. (foto: herec Will Smith a Jada Pinkett Smith)
"Omlouvám se za drobné zpoždění, funguju na CPT," prohlásil Obama s odkazem na slangovou zkratku pro zvláštní čas pro černochy (Colored People Time), kterou Američané vnímají jako negativní stereotyp. Zároveň dodal, že tento šprým by neměli používat běloši. (foto: herečka Helen Mirren)
Foto: Reuters
ČTK jaz, ČTK
3. 5. 2016 6:30
Americký prezident Barack Obama pořádal ze soboty na neděli tradiční večeři korespondentů Bílého domu, kde se kromě novinářů a politiků sešla také celá řada celebrit. Will Smith, Emma Watson, Aretha Franklin i Helen Mirren se dostali na prestižní listinu hostů, kteří v přísném dress code dorazili na poslední večeři pořádanou právě Obamou. Ten v příštím roce přenechá prezidentské křeslo svému nástupci.
 

Právě se děje

Další zprávy