Dřevo porazilo beton. Youtuberská hvězda vyměnila krásnou vilu za starý dům

Dřevo porazilo beton. Youtuberská hvězda vyměnila krásnou vilu za starý dům
Světlost zajišťují velká střešní okna, kterými do prostorného obývacího pokoje proniká přirozené světlo.
Interiéru neskrytě dominuje dřevo.
Jednotícím prvkem domu je i krb, který dominuje obývacímu pokoji a je rovněž i součástí hlavní ložnice.
Dvacetiletá youtuberka Emma Chamberlainová, kterou deník The New York Times označil za nejvtipnější osobnost na YouTube, si pořídila netradiční bydlení. Původní dům z betonu vyměnila za starší sídlo, kde prim hraje dřevo.
Foto: Profimedia.cz
Magazín Magazín
23. 6. 2021 6:00
Dvacetiletá youtuberka Emma Chamberlainová, kterou deník The New York Times označil za nejvtipnější osobnost na YouTube, si pořídila netradiční bydlení. Vilu z betonu vyměnila za starší sídlo, kde prim hraje dřevo.

Dům, který si jedna z nejvlivnějších osobností internetu podle týdeníku Time pořídila, poněkud odporuje zažité představě bydlení slavných lidí. "Je starý," řekla Emma Chamberlainová s tím, že dům musí celý zrekonstruovat. Mezitím bude půlroku bydlet v podnájmu.  

Podívejte se, jak světlý dům ze dřeva vypadá a co na něm mladou hvězdu zaujalo. 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Policisté pátrají po muži, který v Praze osahával mladu ženu, hrozí mu pět let vězení

Pražští kriminalisté pátrají po muži, který na začátku minulého týdne osahával devětadvacetiletou ženu na ulici v Praze 2. Napadená se musela před útočníkem schovat v blízkém hotelu. Policie zveřejnila záběr podezřelého a žádá veřejnost o pomoc při určení jeho identity. Muži hrozí za sexuálně motivovaný trestný čin až pět let vězení, uvedl policejní mluvčí Jan Rybanský.

Telefonující ženu napadl dosud neznámý muž v pondělí 20. září kolem 07:00 na Novém Městě. Poté co se k ní zezadu přiblížil, políbil ji na krk a začal osahávat na hýždích. "I přes opakovaný nesouhlas ženy nepřestal a v osahávání mlčky pokračoval několik desítek vteřin," popsal Rybanský. Napadená žena se dala na útěk a před útočníkem se schovala v recepci blízkého hotelu, odkud zavolal policii.

Kriminalistům se podařilo získat záběry podezřelého. Je přibližně 175 centimetrů vysoký, má štíhlou postavu, krátce střižené vlasy a modré oči. V době činu měl na sobě černou mikinu s kapucí a červeným nápisem MC MXCIX, černé tepláky a tmavomodré boty Nike.

Mužovu totožnost zatím policisté neznají. "Pokud ho poznáváte, kontaktujte linku 158," vyzval veřejnost policejní mluvčí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy