Mimořádná zpráva

Obrazem: Dům, ve kterém žil sériový vrah z Mlčení jehňátek, nikdo nechce. Majitelé museli slevit

Dům z mlčení jehňátek
Dům známý z oscarového dramatu Mlčení jehňátek (1991) od loňského léta hledá nového majitele.
Od té doby ale o nemovitost, která představovala domov sériového vraha Buffalo Billa, nikdo neprojevil zájem.
Manželé Scott a Barbara Lloydovi proto museli snížit cenu. Z původních 300 tisíc (asi 7,3 milionu korun) slevili o 50 tisíc dolarů.
Součástí nemovitosti samozřejmě není sklepní kobka, ve které psychicky narušený zabiják věznil jednu ze svých obětí. Tato scéna se totiž natáčela ve studiu.
Foto: realtor.com
ČTK Magazín ČTK, Magazín
Aktualizováno 14. 1. 2016 18:51
Dům, ve kterém se natáčelo Mlčení jehňátek, nejde na odbyt. V nabídce realitní kanceláře je již od loňského léta. Majitelé museli z původní ceny slevit o 50 tisíc dolarů. Potenciální zájemce nyní zaplatí 250 tisíc dolarů (asi šest milionů korun).
 

Právě se děje

před 4 minutami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

před 24 minutami

Prováděcí zákon k brexitové dohodě prošel první zkouškou, poslanci ale odmítli projednávací plán

Britští poslanci posunuli prováděcí zákon k brexitové dohodě do další fáze legislativního procesu. Návrh prošel první zkouškou v dolní komoře britského parlamentu, když jej po druhém čtení podpořilo 329 zákonodárců, zatímco proti bylo jen 299. Britská média úvodní vítězství vlády očekávala. Poslanci ale později odmítli plán projednávání prováděcího zákona k brexitové dohodě. Vadí jim, že jim vláda na schvalování zákona vyhradila jen tři dny.

Zdroj: ČTK
Další zprávy