Brána tyrolských Alp: Nejkrásnější místo v Rakousku láká na kola, rafting i jeskyně

Foto: Sportalpen Marketing
Rakousko - přijeďte a ožijte, logo, spolupráce Článek připraven ve spolupráci
15. 8. 2019 14:43
Rakouské pohraniční město Kufstein u dálnice na Innsbruck mnozí turisté jen tak objedou a míří hlouběji do Alp. Je to škoda, protože jinak by v jeho středověkých uličkách objevili jednu z nejstylovějších tyrolských hospod. A taky je dobrou základnou k výpravám do přírody. Výhledy na rozeklaný vápencový masiv pohoří Kaisergebirge vyhledávají hlavně cyklisté a několik jezer ležících poblíž Kufsteinu nabízí ideální podmínky pro koupání.
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Obránce Jeřábek dal v KHL dva góly a byl strůjcem výhry Podolsku

Jakub Jeřábek se po dvou letech opět zapsal v Kontinentální hokejové lize mezi střelce. Obránce, který se v létě vrátil ze zámoří do Viťazu Podolsk, se v domácím utkání s Čerepovcem trefil hned dvakrát, připsal si i asistenci a velkou měrou se podílel na výhře 4:1. Na jediný gól poražených přihrál další český bek Libor Šulák.

Brankář Marek Langhamer dlouho držel čisté konto a naději Chabarovsku na vítězství v Minsku, ale tři vteřiny před koncem prodloužení mu vstřelil jediný gól zápasu Kanaďan Marc-Andre Gragnani. Český brankář předtím zneškodnil 17 střel domácích hráčů.

před 3 hodinami

Americká centrální banka snížila základní úrok o čtvrt procenta

Americká centrální banka (Fed) dnes podle očekávání snížila svou základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu do rozpětí 1,75 až 2,00 procenta. Snaží se tak podpořit ekonomiku Spojených států, která se potýká s negativními důsledky slabšího globálního hospodářského růstu a obchodní války mezi Washingtonem a Pekingem.

Další zprávy