Debbi, Ben a Celeste: Komu pomohla televize k hudební slávě?

Debbi, Ben a Celeste: Komu pomohla televize k hudební slávě?
Sámer Issa - V posledních letech je o něm slyšet převážně z bulváru a jeho zpěvácká kariéra je výrazně zastíněna četnými aférami z večírků.
Nicméně ze začátku (tzn. v letech 2004-2008) celkem slušně bodoval, vydal dvě CD (Busted, Break The Silence), která se relativně dobře prodávala a vystoupil dokonce i na prestižní soutěži New Wave v Rusku. Od té doby na sebe výrazněji (hudebně) neupozornil.
Petr Bende - Co se týče mediální prezentace, je to pravý opak Sámera. Večírkům a skandálům se obloukem vyhýbá, ve volném čase se věnuje své rodině, přesto je však jedním z mála superstáristů, který ze sebe dokázal strhnout nálepku rychlokvašky a etabloval se pevně na české pop-rockové scéně.
Do dneška vydal tři desky (PB, Život ve vetřinách.cz, Trojka) + jeden živák a jeho Vánoční koncerty v Kalichu mají stále slušnou návštěvnost.
Foto: koláž Aktuálně.cz
DJ Vlado
1. 4. 2014 8:10
Sláva vítězů českých a slovenských talentových soutěží mívá jepičí život, přesto se najdou tací, kteří se i tak dokázali prosadit. Dnes vydávají alba, plní kluby a vystupují v televizi.
 

Právě se děje

Další zprávy