Debbi, Ben a Celeste: Komu pomohla televize k hudební slávě?

Debbi, Ben a Celeste: Komu pomohla televize k hudební slávě?
Sámer Issa - V posledních letech je o něm slyšet převážně z bulváru a jeho zpěvácká kariéra je výrazně zastíněna četnými aférami z večírků.
Nicméně ze začátku (tzn. v letech 2004-2008) celkem slušně bodoval, vydal dvě CD (Busted, Break The Silence), která se relativně dobře prodávala a vystoupil dokonce i na prestižní soutěži New Wave v Rusku. Od té doby na sebe výrazněji (hudebně) neupozornil.
Petr Bende - Co se týče mediální prezentace, je to pravý opak Sámera. Večírkům a skandálům se obloukem vyhýbá, ve volném čase se věnuje své rodině, přesto je však jedním z mála superstáristů, který ze sebe dokázal strhnout nálepku rychlokvašky a etabloval se pevně na české pop-rockové scéně.
Do dneška vydal tři desky (PB, Život ve vetřinách.cz, Trojka) + jeden živák a jeho Vánoční koncerty v Kalichu mají stále slušnou návštěvnost.
Foto: koláž Aktuálně.cz
DJ Vlado
1. 4. 2014 8:10
Sláva vítězů českých a slovenských talentových soutěží mívá jepičí život, přesto se najdou tací, kteří se i tak dokázali prosadit. Dnes vydávají alba, plní kluby a vystupují v televizi.
 

Právě se děje

před 18 minutami

Česko příští týden navštíví nový slovenský premiér Eduard Heger

Českou republiku příští týden navštíví nový slovenský premiér Eduard Heger. Setká se mimo jiné s prezidentem Milošem Zemanem. Schůzka je podle mluvčího Jiřího Ovčáčka plánována na čtvrtek v lánském zámku.

Heger se stal předsedou slovenské vlády na začátku dubna. Ve funkci nahradil premiéra Igora Matoviče, který podal po téměř měsíc trvající vládní krizi demisi. Do funkce ho, stejně jako další členy vlády, jmenovala prezidentka Zuzana Čaputová 1. dubna.

V nové slovenské vládě pokračují téměř všichni dřívější ministři. U moci zůstala koalice čtyř stran, která vznikla po loňských parlamentních volbách.

Matovič rezignoval na funkci ministerského předsedy po roce a necelých dvou týdnech v úřadu, a to v zájmu řešení krize v koalici, během které jeho odchod z čela kabinetu požadovaly dvě menší vládní strany. V nové vládě bude Matovič ministrem financí.

Čtyřiačtyřicetiletý Heger je členem předsednictva Matovičova protikorupčního hnutí Obyčejní lidé a nezávislé osobnosti (OLaNO), které loni v únoru 2020 přesvědčivě vyhrálo parlamentní volby. OLaNO i v Hegerově vládě obsadilo polovinu ze 16 křesel.

Zdroj: ČTK
před 26 minutami

Předsedové ODS, KDU-ČSL a TOP 09 podepsali koaliční smlouvu uskupení Spolu. Chtějí silnou, vzdělanou a na Západ patřící republiku

Zdroj: ČTK
Další zprávy