Davida Beckhama v USA zbožňují. Polili ho dávkou slizu!

David Beckham
Kids' Choice Sports awards v Los Angeles - Michael Strahan
Kids' Choice Sports awards v Los Angeles - Bethany Hamilton
Kids' Choice Sports awards v Los Angeles - Victor Cruz s dcerou Kennedy
Kids' Choice Sports awards v Los Angeles - Will Arnett
Foto: Reuters
jaz
18. 7. 2014 12:00
V Americe se konalo další udílení sošek dětské televizní stanice, která oceňuje významné osobnosti ze světa sportu. Mezi letošní vítěze patřili David Beckham, Kevin Durant nebo Bethany Hamilton.

Los Angeles – Ceny Kids' Choice Sports Awards 2014 probíhaly jako každý rok v UCLA Pauley Pavilion a pro tradiční dávku vítězného slizu si přišla řada osobností.

V kategorii legenda zvítězil anglický fotbalista David Beckham, který na pódium dorazil i se svými syny Romeem a Cruzem. Nejlepším sportovcem roku se stal basketbalista Kevin Durant a nejlepší atletkou olympijská vítězka, gymnastka Gabby Douglas.

Pro ocenění si došla také surfařka Bethany Hamilton v kategorii Comeback. Bethany je známá hlavně díky svému příběhu, kdy ve 13 letech přišla o celou paži po útoku žraloka. Přesto se z ní stala profesionální sportovkyně.

Sliz pro vítěze je pro Kids' Awards tradicí

Do síně slávy se letos dostal obránce NFL z New York Giants a televizní osobnost poslední doby Michael Strahan.

Televizní stanice Nickelodeon pořádá každý rok dětské ceny s celkem 20 kategoriemi, ve kterých oceňuje osobnosti z oblasti filmu, hudby, televize, sportu i literatury.

Diváky oblíbený útok slizkou hmotou na vítěze je výrazem úcty, a dostává se ho tak jen těm nejvýznamnějším. V předešlých ročnících se ve slizu vykoupala i taková jména jako Heidi Klum, Justin Bieber nebo třeba Harrison Ford.

 

Právě se děje

před 55 minutami

Při explozi v laserové střelnici v Přerově se popálily dvě osoby

Dva lidé se v neděli odpoledne popálili při explozi a vzplanutí sudů od oleje v rekonstruované laserové střelnici v Přerově. "Popálené osoby jsou již v péči zdravotnické záchranné služby," řek dnes mluvčí hasičů Zdeněk Hošák. Na místě zasahují záchranáři a hasiči. Okolnosti exploze vyšetřuje policie.

Výbuch podle Hošáka nastal v laser aréně nedaleko centra Přerova při instalaci několika sudů od oleje. "Došlo k explozi a vzplanutí. Následkem jsou dvě popálené osoby. Hasiči provádí důkladnou kontrolu termokamerami. V prostorách je nebezpečí skrytého hoření," uved Hošák.

Zdroj: ČTK
před 57 minutami

Letecká základna Ajn al-Asad v Iráku, na níž působí američtí vojáci, byla cílem raketového útoku. AFP to řekl nejmenovaný bezpečnostní činitel.

Zdroj: ČTK
Další zprávy