11 důvodů, proč se dívat na Super Bowl 2014

11 důvodů, proč se dívat na Super Bowl 2014
Roztleskávačky – Krásné holky v krátkých sukýnkách a s úsměvem na tváři. Co chcete víc?
Sníh a zima – Letošní Super Bowl se hraje na stadionu MetLife (kapacita přes 80 tisíc míst) v New Jersey. Očekávají se teploty pod bodem mrazu a sníh. Podle předpovědi počasí by mělo jít o nejchladnější Super Bowl v historii. Snad divákům nezamrzne úsměv na tváři.
Organizátoři dokonce vydali manuál, jak teple se mají fanoušci na Super Bowl obléct.
Reklamy – Zapomeňte na nudné spoty na vložky a psí žrádlo. Reklamní bloky během Super Bowlu nabízejí vtipnou i dojemnou podívanou se slavnými hollywoodskými hvězdami (např. Scarlett Johansson). Prodejní cena 30 vteřinového reklamního prostoru během letošního Super Bowlu stojí v průměru čtyři miliony dolarů.
Foto: Aktuálně.cz
1. 2. 2014 22:00
Finále ligy amerického fotbalu patří v USA mezi největší (nejen) televizní události. Zápas sledují desítky milionů fanoušků po celém světě a my jsme vybrali 11 důvodů, proč byste se měli dívat i vy!
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Salač odstartuje do Velké ceny San Marina z předposlední řady

Filipu Salačovi kvalifikace na Velkou cenu San Marina silničních motocyklů nevyšla, do nedělního závodu Moto3 odstartuje z předposlední deváté řady. Devatenáctiletý český jezdec byl klasifikován na 26. místě, což je jeho nejhorší kvalifikační výsledek od Malajsie v listopadu 2019.

Salač po vydařeném pátku, kdy v trénincích figuroval v nejlepší desítce, nedokázal v dnešním třetím tréninku na rozdíl od většiny soupeřů zrychlit a musel už do první části kvalifikace. V ní obsadil dvanácté místo a do druhé části pro nejrychlejších osmnáct nepostoupil.

V italském Misanu se na prvních čtyřech místech nejslabší třídy seřadili domácí jezdci, třetí pole position v sezoně vybojoval Romano Fenati.

Kvalifikace na Velkou cenu San Marina, závod mistrovství světa silničních motocyklů v Misanu:

Moto3: 1. Fenati (It./Husqvarna) 1:41,756, 2. Foggia (It./Honda) -0,257, 3. Antonelli (It./KTM) -0,264, …26. Salač (ČR/KTM) nepostoupil do druhé části kvalifikace.

MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 1:31,065, 2. Miller (Austr./Ducati) -0,249, 3. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,302.

Další zprávy