Obrazem: Móda pro cyklisty pro příští rok podle Shimana, Giantu, Scottu a dalších obrů

Obrazem: Móda pro cyklisty pro příští rok podle Shimana, Giantu, Scottu a dalších obrů
Městská kolekce od Shimana pracuje s tlumenými barvami, cyklista tak podle autorů vypadá civilněji a lépe “splyne s městským davem”.
Sportovní cyklistické oblečení značky Pearl Izumi sází pro příští sezonu na výrazné barvy.
Dámský pískově hnědý vršek od X-Bionic patří podle Zdenky Tomis z magazínu Žena.cz k několika málo povedeným modelům na přehlídce. "Jedna z mála věcí, co nekřičí barvami, i když růžové lemy si výrobce také klidně mohl odpustit," říká.
Modelka předvádí oblečení Pearl Izumi pro městskou cyklistiku a turistiku.
Foto: Tomáš Vocelka
Tomáš Vocelka Tomáš Vocelka
15. 9. 2016 7:59
Velké firmy vyrábějící kola a cyklistické oblečení představily na veletrhu v německém Friedrichshafenu, jaké oblečení na kolo nabídnou v roce 2017. Od ostatních hodně barevných kolekcí se výrazně odlišovalo městské oblečení japonské firmy Shimano.
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Colorado hlásí druhý případ hokejisty nakaženého koronavirem

V kádru hokejistů Colorada Avalanche se objevil druhý případ hráče nakaženého novým typem koronaviru. Klub jméno nezveřejnil, pouze oznámil, že hráč je v domácí izolaci. V NHL se ví dohromady o čtyřech případech, další dva pocházejí z týmu Ottawy.

Klub z Denveru v prohlášení uvedl, že všichni, kdo přišli s hráčem do blízkého kontaktu, byli informováni a zůstávají v karanténě, kterou dříve nařídilo vedení ligy. Žádný další hokejista ani člen realizačního týmu podle klubu nevykazuje příznaky nemoci COVID-19.

Ve čtvrtek vedení Colorada, v němž působí i brankář Pavel Francouz a útočník Martin Kaut, oznámilo první případ nákazy. Nejmenovaný hráč se podle klubu už zcela zotavil.

NHL je přerušená od 12. března, do konce základní části v té době zbývaly zhruba tři týdny. Nyní jsou v karanténě všichni hráči NHL zatím do 6. dubna. Ve Spojených státech amerických počet nakažených koronavirem už přesáhl 100.000 a jsou nejvíce zasaženou zemí na světě.

Další zprávy