Nové hry se nedožiju, umírám na rakovinu, napsal mladík. Lidé mu splnili velké přání

Magazín Magazín
6. 6. 2019 10:58
Šestadvacetiletý Trevor je velkým fanouškem akční hry Borderlands, jenže kvůli vážnému onemocnění už ví, že se nedožije jejího nového dílu. Napsal proto na sociální síť vzkaz, na který zareagovali vývojáři a pozvali ho k sobě do studia. Nechali ho zahrát si třetí díl ještě před vydáním, a navíc mu dali možnost pojmenovat jednu ze zbraní.
Borderlands 3 - trailer | Video: Gearbox

Trevor Eastman se loni v červnu dozvěděl, že mu zbývá rok života. Lékaři mu diagnostikovali čtvrté stadium rakoviny jícnu.

Trevor je podle webu Polygon velkým fanouškem videoherní série Borderlands, jejíž třetí díl vyjde letos v září. Kvůli komplikovanému zdravotnímu stavu věděl, že si oblíbenou videohru nezahraje. Napsal proto o své situaci na sociální síť Reddit a požádal ostatní, aby mu poradili, jak by si mohl zahrát aspoň část z připravovaného akčního titulu.

Trevorova prosba se dostala až ke studiu Gearbox, které Borderlands 3 vyvíjí. Vývojáři pozvali nemocného muže do svých kanceláří, kde ho nechali vyzkoušet si část z akční hry. Zároveň mu nabídli, aby pojmenoval jednu ze zbraní v Borderlands 3 a napsal k ní krátký doprovodný text.

Eastman si nakonec vybral brokovnici a dal jí název The Compressing Trevanator. Studio potvrdilo, že se zbraň ve hře opravdu objeví.

"Mám opravdu velkou radost a jsem překvapený, jak na mě byli milí. Znamená to pro mě hrozně moc, rád bych jim to nějak vrátil, i vám všem, kteří jste mi umožnili prožít tenhle sen," dodal Eastman.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

USA zruší výjimku ze sankcí týkající se íránského zařízení Fordo

Spojené státy ukončí platnost výjimky ze sankcí, která se týkala íránského zařízení Fordo a umožňovala zahraničním společnostem spolupracovat s íránským civilním jaderným programem bez toho, že by jim hrozily pokuty. Informoval o tom americký ministr zahraničí Mike Pompeo.

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Chorvatští obhájci titulu prohráli v Davisově poháru s Ruskem

Chorvatští obhájci titulu vstoupili do nového formátu závěrečného turnaje Davisova poháru porážkou s tenisty Ruska. Ve dvouhrách v Madridu neuspěli Borna Gojo ani Borna Čorič. Třetím týmem ve skupině B je domácí Španělsko.

Skupina B:

Chorvatsko - Rusko 0:3

Gojo - Rubljov 3:6, 3:6, Čorič - Chačanov 7:6 (7:4), 4:6, 4:6, Dodig, Mektič - Chačanov, Rubljov 6:7 (3:7), 4:6.

Skupina D:

Belgie - Kolumbie 2:1

Darcis - Giraldo 6:3, 6:2, Goffin - Galán 3:6, 6:3, 6:3, Gille, Vliegen - Cabal, Farah 7:6 (7:5), 4:6, 6:7 (3:7).

Skupina F:

Itálie - Kanada 0:2 po druhé dvouhře

Fognini - Pospisil 6:7 (5:7), 5:7, Berrettini - Shapovalov 6:7 (5:7), 7:6 (7:3), 6:7 (5:7).

Zdroj: ČTK
Další zprávy