Nová verze Sám doma rozhněvala fanoušky. Hitem je vyjádření původního Kevina

Video mk Video, mk
13. 10. 2021 10:43
Jeden z nejslavnějších vánočních filmů se dočká nové předělávky. Streamovací platforma Disney+ 12. listopadu vypustí do světa film s názvem Home Sweet Home Alone, kterým chce souboj malého chlapce a dvou lupičů představit generaci, pro niž je původní film zastaralý. Většina komentujících na sociálních sítích se ale shoduje na tom, že film se kvalitami původní verzi nejspíš ani nepřiblíží.
Předělávka slavné vánoční komedie Sám doma se představuje v první ukázce | Video: Disney+

V upoutávce hraje Archie Yates (známý z oceňovaného filmu Králiček Jojo) desetiletého Maxe, kterého rodiče omylem zapomenou doma při balení na rodinný výlet do Tokia. Zajímavostí je, že jako policista se v upoutávce představí bratr slavného Kevina McCalistera Buzz. Na první pohled také zaujme fakt, že v nové verzi bude v lupičské dvojici i ženská záporná postava.

V záplavě negativních reakcí na sociálních sítích vyčnívá strohé vyjádření Macaulaye Culkina, který se díky roli Kevina stal po premiéře původního filmu globální dětskou hereckou hvězdou. Ve tweetu ubezpečil, že v nové verzi nehraje, což řada fanoušků originálu ocenila. Štábu nicméně v souvislosti s blížící se premiérou popřál hodně štěstí.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 25 minutami

Senát na rozdíl od Sněmovny zpřístupní ve čtvrtek své sídlo veřejnosti

Při příležitosti státního svátku, který připomíná vznik samostatného československého státu v roce 1918, si lidé si budu moci prohlédnout Valdštejnský a Kolovratský palác v centru Prahy. Budou ale muset dodržovat protiepidemická opatření. Kancelář Senátu to uvedla na svém webu. Sněmovna na státní svátek 28. října zůstane uzavřena. Důvodem jsou podle informací tiskového odboru zejména pokračující oprava fasád sněmovních budov na Malostranském náměstí i nynější protikoronavirová opatření.

Sídlo Senátu bude otevřeno od 9:00 do 16:00. Ve Valdštejnském paláci si budou moci návštěvníci prohlédnout nejkrásnější historické prostory, mezi něž patří Rytířská síň, Audienční síň nebo Mytologická chodba. Podívat se budou moci také do jednacího sálu, kde dříve byly ustájeni koně vévody Albrechta z Valdštejna a kde nyní senátoři schvalují zákony. V Kolovratském paláci nahlédnou příchozí mimo jiné do Růžového a Zeleného salonku, kde zasedala prvorepubliková vláda.

Další zprávy