Nová verze Sám doma rozhněvala fanoušky. Hitem je vyjádření původního Kevina

Video mk Video, mk
13. 10. 2021 10:43
Jeden z nejslavnějších vánočních filmů se dočká nové předělávky. Streamovací platforma Disney+ 12. listopadu vypustí do světa film s názvem Home Sweet Home Alone, kterým chce souboj malého chlapce a dvou lupičů představit generaci, pro niž je původní film zastaralý. Většina komentujících na sociálních sítích se ale shoduje na tom, že film se kvalitami původní verzi nejspíš ani nepřiblíží.
Předělávka slavné vánoční komedie Sám doma se představuje v první ukázce | Video: Disney+

V upoutávce hraje Archie Yates (známý z oceňovaného filmu Králiček Jojo) desetiletého Maxe, kterého rodiče omylem zapomenou doma při balení na rodinný výlet do Tokia. Zajímavostí je, že jako policista se v upoutávce představí bratr slavného Kevina McCalistera Buzz. Na první pohled také zaujme fakt, že v nové verzi bude v lupičské dvojici i ženská záporná postava.

V záplavě negativních reakcí na sociálních sítích vyčnívá strohé vyjádření Macaulaye Culkina, který se díky roli Kevina stal po premiéře původního filmu globální dětskou hereckou hvězdou. Ve tweetu ubezpečil, že v nové verzi nehraje, což řada fanoušků originálu ocenila. Štábu nicméně v souvislosti s blížící se premiérou popřál hodně štěstí.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 14 minutami

Kosovo vyhošťuje dva ruské diplomaty za "poškozování národní bezpečnosti"

Kosovo nařídilo vyhoštění dvou ruských diplomatů kvůli "ohrožování národní bezpečnosti". Uvedla to v pátek agentura Reuters s odvoláním na prezidentku této balkánské země, která také obvinila Rusko ze snahy destabilizovat region.

Kosovská prezidentka Vjosa Osmaniová v prohlášení uvedla, že požádala ministerstvo zahraničí, aby prohlásilo dva pracovníky styčného úřadu Ruské federace v Kosovu za "personae non gratae", a to kvůli "škodlivým aktivitám, které ohrožují národní bezpečnost a ústavní řád". Ministerstvo zahraničí podle ní informovalo příslušné donucovací orgány, aby rozhodnutí provedly.

Zdroj: ČTK
před 51 minutami

Evropská komise chystá kvůli kartelovým dohodám další razie ve firmách

Evropská komise (EK) chystá další razie ve firmách, které podezírá z uzavírání kartelových dohod. V pátek to řekla místopředsedkyně EK Margrethe Vestagerová, která má na starosti i hospodářskou soutěž. Kritizovala také ilegální dohody, které firmy uzavírají mezi sebou a ve kterých si vzájemně slibují, že si nebudou přetahovat zaměstnance.

Komise minulý týden provedla razii ve firmách Stora Enzo a UPM, které patří k největším producentům buničiny v Evropě, a také ve firmě Metsa Fibre, která patří do skupiny Metsa Board. Byly to první takové akce za dva roky, plány na dřívější inspekce překazila pandemie.

Firmy, u kterých má komise podezření z účasti na dalších kartelových dohodách, by měly návštěvu vyšetřovatelů očekávat už brzy, řekla Vestagerová. "A to bude jen začátek série razií, které plánujeme na příští měsíce - chápejte, že nemohu říct kdy nebo kde přesně to bude," řekla komisařka na konferenci, kterou v Římě zorganizoval italský antimonopolní úřad.

Zdroj: ČTK
Další zprávy