Nova mění program, po zprávách půjde turecká telenovela

Domácí Domácí
26. 1. 2011 18:05
Telenovela Tisíc a jedna noc poběží pět dní v týdnu a v hlavním vysílacím čase

Praha - Televize Nova neuhlídala své vysílací schéma, se kterým bude od února bojovat o diváky. Odborný server DigiZone.cz odhalil, že největší programovou novinkou bude turecká telenovela.

Jmenuje se Tisíc a jedna noc a Nova ji hodlá - počínaje 7. únorem - vysílat pět dní v týdnu, z toho většinou v hlavním vysílacím čase.

"Seriál, který láme rekordy sledovanosti na sesterské televizi Markíza na Slovensku, bude mít premiéru v neděli 6. února od 20 hodin, kdy Nova nabídne úvodní film," napsali na DigiZone.cz.

V dalších dnech by pak měl seriál běžet každé pondělí od 20:00 (rovnou 2 díly), v úterý od 21:45 (1 díl), ve středu od 20:00 (opět rovnou 2 díly), ve čtvrtek - až po Ordinaci v růžové zahradě - znovu ve 21:45 (1 díl). V pátek a sobotu se turecké scenérie v televizi neobjeví, zato v neděli v hlavním vysílacím čase - tedy opět od 20:00 - poběží znovu dva díly.

Hlavní postavou telenovely je architektka Šeherazáda, matka pětiletého syna, který trpí leukémií. Potřebuje pro něj sehnat peníze na náročnou operaci. Pomoc jí nabídne Onur Aksal, majitel společnosti, v níž žena pracuje. Ovšem: Nic není zadarmo a Onur Aksal žádá výměnou za peníze sex...

Zda a jak se Šeherezáda s nástrahami mužů vyrovná, zjevně Slováky zajímá.

Televize Markíza uvedla, že seriál si získal už milion diváků starších dvanácti let.

 

Právě se děje

Další zprávy