Nevěstince v USA nezahálejí ani v době koronaviru, šéf ženám denně měří teplotu

ČTK ČTK
20. 3. 2020 8:29
Pandemie koronaviru na mnoha místech Spojených států možná zastavila život, v Nevadě ale místní nevěstince nezahálejí. Ujišťují klienty, že mají stále otevřeno, i když víc než obvykle dbají na osobní hygienu.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Shutterstock

V době plné obav a stresu by podle nevadských podnikatelů měli mít lidé "k sobě blíže" a měli by udržovat "mezilidské vztahy," informovala agentura Bloomberg.

V nevěstinci, který nese název Chicken Ranch (Kuřecí farma), si například personál každou hodinu musí umýt ruce a používat dezinfekci. Denně šéf podniku zaměstnankyním kontroluje teplotu. Profesní organizace Nevadské sdružení nevěstinců (NBA) ujistila veřejnost, že i mimo dobu ohrožení zákeřným virem prostitutky procházejí každý týden lékařskou kontrolou.

Nevěstincům NBA doporučila, aby odmítaly klienty přijíždějící z ciziny. Hosté občerstvující se v barech by měli dodržovat dvoumetrový odstup

 

Právě se děje

před 25 minutami

Nezaměstnanost v květnu vzrostla na 3,56 procenta. Podle Maláčové je to slušné číslo

Ve sněmovní debatě o vládní pomoci lidem během epidemie koronaviru to řekla ministryně práce Jana Maláčová (ČSSD). V dubnu byla nezaměstnanost 3,4 procenta, analytici růst na 3,6 procenta odhadli. Oficiální údaje má Úřad práce ČR zveřejnit v pátek.

Ministryně Maláčová označila květnový výsledek ze velmi slušné číslo. Nemyslí si však, že na této úrovni zůstane. Skutečná situace se podle ní ukáže spíše až v září.

Další zprávy