Nevěstince v USA nezahálejí ani v době koronaviru, šéf ženám denně měří teplotu

ČTK ČTK
20. 3. 2020 8:29
Pandemie koronaviru na mnoha místech Spojených států možná zastavila život, v Nevadě ale místní nevěstince nezahálejí. Ujišťují klienty, že mají stále otevřeno, i když víc než obvykle dbají na osobní hygienu.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Shutterstock

V době plné obav a stresu by podle nevadských podnikatelů měli mít lidé "k sobě blíže" a měli by udržovat "mezilidské vztahy," informovala agentura Bloomberg.

V nevěstinci, který nese název Chicken Ranch (Kuřecí farma), si například personál každou hodinu musí umýt ruce a používat dezinfekci. Denně šéf podniku zaměstnankyním kontroluje teplotu. Profesní organizace Nevadské sdružení nevěstinců (NBA) ujistila veřejnost, že i mimo dobu ohrožení zákeřným virem prostitutky procházejí každý týden lékařskou kontrolou.

Nevěstincům NBA doporučila, aby odmítaly klienty přijíždějící z ciziny. Hosté občerstvující se v barech by měli dodržovat dvoumetrový odstup

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Sněmovna lordů velkou většinou vyjádřila nesouhlas a politování nad zákonem o vnitřním trhu, který jde proti částem brexitové dohody

Sněmovna lordů, horní komora britského parlamentu, v úterý velkou většinou vyjádřila nesouhlas a politování nad zákonem o vnitřním trhu, který jde proti částem brexitové dohody. Proti kontroverznímu zákonu, který podle Evropské komise porušuje právně závaznou dohodu, hlasovalo 395 zákonodárců, opačný názor jich mělo 169. Sporným zákonem může vláda premiéra Borise Johnsona zrušit části rozvodové dohody mezi Británií a Evropskou unií.

Zdroj: ČTK
Další zprávy