Nevěsta trefila ženicha do rozkroku. Její nečekaná reakce pobavila stovky tisíc lidí

Video Video
16. 10. 2021 9:24
Při svatební hře odpálila čerstvě vdaná Sarah Chesterfieldová míček tak nešťastným způsobem, že trefila rozkrok manžela Matta. Sarah to ale vůbec nezajímalo. Za smíchu svatebčanů oslavně obíhala kolečko s pálkou v ruce.
Ženichova bolest nevěstu vůbec nezajímala. Za smíchu svatebčanů oslavně obíhala kolečko s pálkou v ruce. | Video: Asociated Press

K nečekanému incidentu došlo 25. září v hotelu Carlyon Bay v Saint Austell v jihoanglickém hrabství Cornwall. Na síti TikTok má video statisíce zhlédnutí. "Moje sestra byla pevně rozhodnutá, že si všichni zahrajeme, a tak jsme to také udělali. Na videu je vidět první hod od ženicha,“ popsala video nevěstina sestra Hailey MacDonaldová.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Lukašenko vyřeší problém s migranty na polských hranicích do konce roku, slíbil

Bělorusko se do konce roku pokusí vyřešit problém s migranty na své západní hranici, slíbil běloruský vůdce Alexandr Lukašenko v rozhovoru, který zveřejnila ruská agentura RIA Novosti. Evropská unie obviňuje Lukašenkův autoritářský režim, že migrační krizi na vnější hranici EU vytvořil v odplatě za sankce, které unie uvalila na Minsk kvůli porušování lidských práv, potlačování opozice a zfalšování loňských prezidentských voleb. Lukašenko obvinění odmítá.

Polsko a částečně i Litva od léta čelí náporu tisíců migrantů, převážně z Blízkého východu, kteří se pokoušejí překročit hranice a dostat se dále do Evropské unie, cílem je často Německo. Migrační krize se vystupňovala na podzim, Varšava se rozhodla začít stavět na hranici s Běloruskem 5,5 metru vysokou zábranu. S Lukašenkem, jehož legitimitu EU odmítla po loňských volbách uznat, minulý měsíc dvakrát telefonicky hovořila končící německá kancléřka Angela Merkelová.

"Já jí (Merkelové) rovnou řekl, že se vynasnažím vyřešit tento problém do Nového roku, protože jej nepotřebujeme. Lidé (migranti) se potloukají po Minsku a Grodnu," uvedl podle ruské agentury Lukašenko.

Bělorusko podle něj požádá uprchlíky z Blízkého východu, kteří se v zemi nacházejí legálně s turistickými vízy, aby se vrátili zpět domů, protože "humanitární koridor" vedoucí do vytouženého Německa nebude. Dodal, že do Iráku se z Běloruska už vrátila více než tisícovka běženců.

Zdroj: ČTK
Další zprávy