reklama
 
 

Kanye West a Kim Kardashianová budou mít třetí dítě. Holčičku donosí za milion korun náhradní matka

8. 9. 2017 7:46
Třetí dítě slavného amerického páru by však měla porodit náhradní matka. Šestatřicetileté Kardashianové totiž nebylo další těhotenství doporučeno kvůli zdravotním komplikacím. Sestra mladší North a Sainta Westových by se měla narodit v lednu.

Slavné americké duo Kanye West a jeho manželka Kim Kardashianová oznámili, že čekají třetí dítě. V lednu by se jim měla narodit holčička, kterou donosí náhradní matka, napsal časopis People.

Raper West si vzal televizní hvězdu v roce 2014, rok poté, co se jim narodila první dcera North "Nori" Westová. V roce 2015 porodila Kim Kardashianová syna Saint Westa. Jejich třetí dítě by měla donosit náhradní matka za údajnou částku 45 tisíc dolarů, v přepočtu necelý milion korun.

"Celá rodina je šťastná. Kim hledala náhradnici měsíce, až donedávna, kdy našla perfektní kandidátku," uvedl zdroj blízký rodině časopisu People.

Kardashianová údajně najala náhradní matku kvůli svým zdravotním komplikacím v minulosti. Šestatřicetiletá celebrita chtěla najít takovou ženu, která by byla zcela zdravá a hodila by se pro ni a Westa.

"Chtějí, aby bylo všechno perfektní a aby bylo dítě zcela zdravé. Nechtějí žádné komplikace a Kim dává (ženě) ideální stravu, takže všichni vědí, co dítě spotřebuje ještě předtím, než se narodí," dodal zdroj.

Kardashianové údajně bylo doporučeno, aby další těhotenství nepodstupovala kvůli problémům s placentou. Po třetím dítěti údajně začala toužit manželka slavného rapera poté, co jejich nejmladší syn "vyrostl příliš rychle".

autor: Magazín | 8. 9. 2017 7:46

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama