Kanye West a Kim Kardashianová budou mít třetí dítě. Holčičku donosí za milion korun náhradní matka

Magazín Magazín
8. 9. 2017 7:46
Třetí dítě slavného amerického páru by však měla porodit náhradní matka. Šestatřicetileté Kardashianové totiž nebylo další těhotenství doporučeno kvůli zdravotním komplikacím. Sestra mladší North a Sainta Westových by se měla narodit v lednu.
Kanye West a Kim Kardashianová.
Kanye West a Kim Kardashianová. | Foto: Reuters

Slavné americké duo Kanye West a jeho manželka Kim Kardashianová oznámili, že čekají třetí dítě. V lednu by se jim měla narodit holčička, kterou donosí náhradní matka, napsal časopis People.

Raper West si vzal televizní hvězdu v roce 2014, rok poté, co se jim narodila první dcera North "Nori" Westová. V roce 2015 porodila Kim Kardashianová syna Saint Westa. Jejich třetí dítě by měla donosit náhradní matka za údajnou částku 45 tisíc dolarů, v přepočtu necelý milion korun.

"Celá rodina je šťastná. Kim hledala náhradnici měsíce, až donedávna, kdy našla perfektní kandidátku," uvedl zdroj blízký rodině časopisu People.

Kardashianová údajně najala náhradní matku kvůli svým zdravotním komplikacím v minulosti. Šestatřicetiletá celebrita chtěla najít takovou ženu, která by byla zcela zdravá a hodila by se pro ni a Westa.

"Chtějí, aby bylo všechno perfektní a aby bylo dítě zcela zdravé. Nechtějí žádné komplikace a Kim dává (ženě) ideální stravu, takže všichni vědí, co dítě spotřebuje ještě předtím, než se narodí," dodal zdroj.

Kardashianové údajně bylo doporučeno, aby další těhotenství nepodstupovala kvůli problémům s placentou. Po třetím dítěti údajně začala toužit manželka slavného rapera poté, co jejich nejmladší syn "vyrostl příliš rychle".

 

Právě se děje

před 39 minutami

Čína kritizuje kroky Američanů kvůli Hongkongu, hrozí "protiútokem"

Rozhodnutí USA ukončit zvláštní vztah s Hongkongem a další zásahy proti Číně se podle Pekingu setkají s tvrdými protiopatřeními. Kroky, které Washington oznámil minulý týden v reakci na čínským parlamentem podpořený bezpečnostní zákon o Hongkongu, v pondělí kritizovalo čínské ministerstvo zahraničí.

"Jakákoliv prohlášení nebo kroky proti čínským zájmům se setkají s tvrdým protiútokem," uvedl mluvčí ministerstva. Zopakoval také, že žádná cizí země nemá právo zasahovat do záležitostí Hongkongu a pevninské Číny.

Čínský parlament ve čtvrtek na svém plenárním zasedání schválil přijetí nového bezpečnostního zákona pro autonomní Hongkong. Nová právní norma má umožnit potlačování teroristických a separatistických aktivit, podvratné činnosti i zahraničního vměšování. Bezpečnostní orgány Pekingu budou moci na základě normy zřídit v Hongkongu úřady, které budou dohlížet na národní bezpečnost.

Zdroj: ČTK
Další zprávy