Navštivte Inchebu a užijte si Vánoční a řemeslné trhy!

Ilona Víchová
21. 11. 2012 14:01
Vydejte se za atmosférou Vánoc do pražské Incheby
Foto: Aktuálně.cz

Pražská Incheba chystá na začátek prosince tradiční Vánoční trhy. Užijte si atmosféru Vánoc a poznejte dekorace a hity letošních svátků. Více než 300 prodejců se postará o veškerý komfort a vy si vyberete své Vánoce 2012, které si můžete odnést i domů. Vydejte se poznávat a nasávat vánoční atmosféru ještě v době, kdy nezačal vánoční shon.

Tradiční Vánoční trhy

Snadno dostupné z hlavního centra města. Poznejte tradiční Vánoční trhy, které se konají v Incheba Praha. Více jak 300 prodejců vám nabídne vánoční dekorace, svícny, prostírání a výzdobu.

Připravený je i bohatý program pro děti i dospělé. Trhy nabízí nejen nákupy, ale také vánoční atmosféru, která bude doplněná koledami a provoněná pečivem, punčem a jinými dobrotami. Vánoční trhy se konají od 7. do 16. prosince.

Foto: www.hrncirsketrhy.cz

Každý rok jsou Vánoční trhy v Incheba Praha oblíbeným místem setkání nejen pražských občanů, ale i těch z okolních měst a vesnic. Zastavíte se v předvánočním shonu a načerpáte novou inspiraci. Domů si odnesete nápady nebo dárky pod stromeček z bohatého sortimentů různého zboží.

Foto: Aktuálně.cz

Letos Incheba připravila bohatý doprovodný program na téma Kouzlo Vánoc a Z pohádky do pohádky. Program bude v pravém křídle Průmyslového paláce a bude probíhat každý pátek, sobotu a neděli. Pro děti jsou připravené atrakce, hry a soutěže pro pobavení. Jedná část je věnovaná mateřským školám a nese název Z pohádky d o pohádky.

Druhá část s názvem Kouzlo vánoc připraví vystoupení s programem tanečním, dramatickým, pěveckým a hudebním. Právě tam vystoupí děti ze základních škol a zájmových kroužků. Jak se můžete zúčastnit? Stačí se zaregistrovat 30 minut před svým vystoupení.

Vánoční hrnčířské a řemeslné trhy

I letos oceníte tradiční a poctivá řemesla. Od pátku 7. prosince do neděle 9. prosince budou umělečtí řemeslníci z celé republiky nabízet své výrobky. Ukážou vám svou kreativitu a osobitý punc. Na jednom místě se setkáte s výrobky hrnčířů, ale také dalších uměleckých řemeslníků, jako jsou kováři, truhláři, skláři, šperkaři, zvonaři, řezbáři a textilní výtvarníci. Nejen, že si můžete zakoupit výrobky, ale také vám svou tvorbu předvedou.

Foto: Aktuálně.cz

Na holešovickém Výstavišti se každoročně představují ti nejlepší s šikovnými českými ručičkami. Přijďte se inspirovat a seznámit s tradiční ruční výrobou. Akce se koná v Levém křídle Průmyslového paláce.

Každoroční trhy a jak na ně

Na trhy se můžete přihlásit i jako vystavovatelé na webových stránkách Incheby. Každoročně tradiční trhy navštěvuje více jak 50 tisíc návštěvníků a prezentuje se více jak 300 firem. Výstaviště se nachází v centru hlavního města. Na Výstaviště Holešovice se dostanete buď Metrem na trase C, kde vystoupíte na zastávce Nádraží Holešovice a dojdete pět minut pěšky. Komu se nebude chtít městskou hromadnou dopravou, zaparkovat může u Pražského výstaviště na placeném parkovišti.

 

Právě se děje

Další zprávy