Natočila film pro dospělé. Kvůli reakci okolí se zastřelila

jaz
23. 5. 2014 15:49
Američanka se po dosažení zletilosti rozhodla účastnit castingu, při kterém natočila lechtivé video. Pár dní po uveřejnění ale neustála negativní poznámky svých známých.
Alysse Funke
Alysse Funke | Foto: CastingCouch-X repro

Saint Paul (Minnesota) – Alysse Funke bylo teprve devatenáct let, když si koupila brokovnici a na lodi rodičů se střelila do hlavy. Pod pseudonymem Stella Ann totiž na začátku roku souhlasila s natáčením videa pro dospělé, které bylo krátce nato zveřejněné na internetu.

Foto: Alysse Funke / Facebook

Amatérského filmu si ale všimli její spolužáci a přátelé ze střední školy a Alysse začala dostávat urážlivé vzkazy na Facebooku i Twitteru.

Studentka z univerzity ve Wisconsinu, kde se specializovala na biologii a chtěla se stát anestezioložkou, neustála fakt, že jí lidé na videu poznávali, přeposílali si ho mezi sebou a častovali ji nevybíravými urážkami.

Policie teď vyšetřuje okolnosti Alyssiny smrti, ale nevěří, že právě kyberšikana mohla za její rozhodnutí skoncovat se životem. Důsledky z nešťastné události nevyvodila ani střední škola, kam autoři posměvačných komentářů stále chodí. A to proto, že Alissa už prý dlouho nebyla jejich studentkou.

Rodina se odmítla ke smrti své dcery vyjádřit, pouze uspořádala sbírku, která se ale nesetkala s pozitivní odezvou. Dosud se totiž vybralo jen 165 dolarů, což je něco málo přes tři tisíce korun.

 

Právě se děje

před 8 minutami

Sedm lidí zemřelo při explozi v čínské továrně na pyrotechniku

Sedm lidí zemřelo a 13 dalších bylo raněno při explozi v továrně na zábavní pyrotechniku v centrální čínské provincii Chu-nan. Informovala o tom dnes agentura AP.

Správa města Liou-jang uvedla, že výbuch nastal ve středu ráno a že výroba byla nelegální. Tým sestavený k vyšetření neštěstí vyslýchá zadržené manažery podniku. Ve čtvrtek byla ve městě pozastavena výroba veškeré zábavní pyrotechniky.

Podobné incidenty nejsou v Číně výjimkou. Přibývá jich zejména před oslavami nového lunárního roku, které nadcházející rok připadají na 25. ledna.

Další zprávy