Natočila film pro dospělé. Kvůli reakci okolí se zastřelila

jaz
23. 5. 2014 15:49
Američanka se po dosažení zletilosti rozhodla účastnit castingu, při kterém natočila lechtivé video. Pár dní po uveřejnění ale neustála negativní poznámky svých známých.
Alysse Funke
Alysse Funke | Foto: CastingCouch-X repro

Saint Paul (Minnesota) – Alysse Funke bylo teprve devatenáct let, když si koupila brokovnici a na lodi rodičů se střelila do hlavy. Pod pseudonymem Stella Ann totiž na začátku roku souhlasila s natáčením videa pro dospělé, které bylo krátce nato zveřejněné na internetu.

Foto: Alysse Funke / Facebook

Amatérského filmu si ale všimli její spolužáci a přátelé ze střední školy a Alysse začala dostávat urážlivé vzkazy na Facebooku i Twitteru.

Studentka z univerzity ve Wisconsinu, kde se specializovala na biologii a chtěla se stát anestezioložkou, neustála fakt, že jí lidé na videu poznávali, přeposílali si ho mezi sebou a častovali ji nevybíravými urážkami.

Policie teď vyšetřuje okolnosti Alyssiny smrti, ale nevěří, že právě kyberšikana mohla za její rozhodnutí skoncovat se životem. Důsledky z nešťastné události nevyvodila ani střední škola, kam autoři posměvačných komentářů stále chodí. A to proto, že Alissa už prý dlouho nebyla jejich studentkou.

Rodina se odmítla ke smrti své dcery vyjádřit, pouze uspořádala sbírku, která se ale nesetkala s pozitivní odezvou. Dosud se totiž vybralo jen 165 dolarů, což je něco málo přes tři tisíce korun.

 

Právě se děje

před 41 minutami

Hospodářská komora: Povinný prodej českých potravin je protiprávní

Povinný podíl až 85 procent českých potravin v obchodech, navrhovaný některými poslanci, odporuje podle Hospodářské komory ČR evropskému právu. Proti návrhu se staví také Svaz obchodu a cestovního ruchu, podle kterého by to vedlo ke zdražování a snížení kvality zboží. Sněmovna se bude možná novelou zákona o potravinách zabývat v příštích dnech ve třetím čtení. Sněmovní zemědělský výbor ale již dříve doporučil vrátit návrh do debaty ve druhém čtení.

Pozměňovací návrh zavádějící do novely povinný podíl českých potravin v obchodech předložila skupina dvou desítek poslanců napříč politickým spektrem. Kdyby byl návrh schválen, na pultech by muselo být již od příštího roku nejméně 55 procent potravin z Česka. Následně by se měl tento podíl zvyšovat o pět procentních bodů každý rok až na 85 procent. Hospodářská komora to označila za nepřípustný zásah do podnikání.

"Smlouva o fungování Evropské unie v článku 34 jasně uvádí, že množstevní omezení dovozu, jakož i veškerá opatření s rovnocenným účinkem, jsou mezi členskými státy zakázána. Předložený návrh jasně porušuje pravidla jednotného trhu Evropské unie," sdělil prezident komory Vladimír Dlouhý.

Zdroj: ČTK
před 55 minutami

Fotbalová Premier League se podle BBC znovu rozjede 17. června

Za tři týdny ve středu 17. června se znovu rozjede fotbalová Premier League, po bundeslize další z nejprestižnějších soutěží na světě. O termínu restartu sezony v Anglii po koronavirové pauze informovala BBC. Mluvčí soutěže to zatím nepotvrdil s tím, že jednání asociace FA se všemi dvaceti účastníky stále pokračuje. Hrát se bude stejně jako jinde v Evropě bez diváků a první den jsou na programu dvě dohrávky.

Bundesliga v Německu začala 16. května, o týden později se přidala první liga v Česku a po dnešku zná datum obnovení sezony i Premier League. Po dvou úvodních zápasech Manchester City - Arsenal a Aston Villa - Sheffield United se naplno rozjede o tři dny později během víkendu.

Anglická liga je kvůli pandemii nemoci covid-19 přerušená od 13. března. Předtím se stihlo odehrát neúplných 29 kol z 38. Tabulku před obhájcem titulu Manchesterem City vede s ohromným náskokem 25 bodů Liverpool a ve zbývajících devíti zápasech mu proto stačí dvakrát vyhrát, aby se po 30 letech stal mistrem.

Pokud se termín obnovení sezony potvrdí, pauza v Premier League bude tříměsíční. Ve středu si kluby odsouhlasily druhou fázi k návratu, na který čekají také Tomáš Souček s West Hamem a Matěj Vydra v Burnley. Týmy již mohou trénovat i kontaktně. V malých skupinkách se kluby připravují od minulého týdne.

V rámci rozsáhlého testování na koronavirus se objevilo během tří vln 12 pozitivních případů mezi hráči a členy realizačních týmů. Pro všechny nakažené automaticky platí týdenní karanténa.

Zdroj: ČTK
Další zprávy