Muži "naostro" spadly kalhoty. Dostal pokutu

ČTK ČTK
20. 3. 2009 15:15
Canberra - O tom, že se nevyplácí chodit "naostro", se přesvědčil jeden australský teenager.

Dostal totiž tučnou pokutu za to, že mu volné kalhoty, pod nimiž neměl slipy, spadly právě v okamžiku, kdy ho míjela pohledná policistka.

Devatenáctiletý Trent Joseph Wroe byl pokutován 250 australskými dolary (asi 3300 korun) a navíc dostal nařízeno nosit pásek.

"Striptýz" se podle listu Sunshine Coast Daily odehrál ve městě Mooloolaba v severoaustralském státě Queensland.

Policisté u soudu tvrdili, že Wroe hýždě vyšpulil schválně.

Provinilec se ale hájil tvrzením, že kalhoty byly vypůjčené a byly mu velké, takže mu spadly v nesprávný čas na nesprávném místě.

Policistce, které padl zrak na jeho holé pozadí, se prý omluví.

Dušoval se také, že teď už nevystrčí z bytu nos bez pásku a spodního prádla.

 

Právě se děje

před 9 minutami

Na kotlíkové dotace půjde z ministerstva životního prostředí dalších 1,5 miliardy

Ministerstvo životního prostředí uvolní další 1,5 miliardy korun z programu Nová zelená úsporám (NZÚ) na výměnu zastaralých kotlů. Zájem o dotaci z třetí vlny takzvaných kotlíkových dotací převýšil původně vyčleněné tři miliardy. Na krajské úřady dorazilo přes 40 tisíc žádostí s požadavkem na 4,2 miliardy korun. Ministerstvo o tom informovalo v tiskové zprávě. Dalších 380 milionů resort uvolní na půjčky na kotle.

Aktuálně nejsou vyčerpány prostředky pouze v Praze a na Vysočině, druhé kolo se chystá ještě v Královéhradeckém kraji. Ve většině ostatních krajů byly tisíce žádostí přijaty do takzvaného zásobníku projektů. Právě pro ně je nová dotace určena.

Další zprávy