Muž si na protest uřízl před rodiči přirození

Michal Štůsek Michal Štůsek
1. 6. 2009 19:10
Qena (Egypt) - 25letý muž si vybral velmi bolestivý způsob, jak projevit nesouhlas s rozhodnutím svých rodičů. Na protest si uřízl přirození.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Bleskově

Příčinou mladíkova rozhodnutí bylo zamítnutí jeho žádosti o povolení k sňatku s ženou, která patřila mezi chudší vrstvu obyvatel.

Muž měl prý sňatek schválený od svého otce již pře dvěma lety. Ten ale nakonec své rozhodnutí změnil.

Rozzuřený syn se proto v zápalu emocí chopil nože a uřízl si přirození.

Okamžitě poté byl převezen do nemocnice, doktorům se však odříznutý orgán zpátky přišít nepodařilo.

Mladík pocházel z význačné rodiny žijící v jižní provinci Egypta. Zde se zpravidla oddávají lidé ze stejných společenských vrstev.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

Provoz na dálnici D1 přerušila na 169. kilometru nehoda kamionu, tvoří se dlouhé kolony

Provoz na 169. kilometru dálnice D1 u Domašova na Brněnsku je kvůli nehodě kamionu z pondělního večera stále přerušený. Kamiony ve směru na Brno stojí od 161. kilometru. Průjezdný není ani směr na Prahu, kde byla po ránu kolona zhruba 12 kilometrů dlouhá. Policisté provoz odklání mezi exity 168 a 178. Na objízdných trasách, které vedou po silnici II/602, se nyní v ranní špičce tvoří kolony a řidiči se musí připravit na zdržení, řekl policejní mluvčí Pavel Šváb. Policie rovněž kolem 8:00 na svém twitteru uvedla, že se uklízí vysypaný náklad a následně bude nutné opravit poničené dopravní značení a betonová dělící svodidla.

Bulharský kamion se převrátil v pondělí okolo 19:15 v zúženém úseku. Zcela tak zablokoval oba směry D1. Při nehodě nikdo neutrpěl vážnější zranění, řekl mluvčí jihomoravských policistů Bohumil Malášek.

V kamionu byly krabice s pivem, které bylo potřeba přeložit do jiného vozu. "V průběhu noci se podařilo vyprostit havarovaný kamion. Nyní probíhá úklid vozovky. Objízdná trasa je přetížená, v ranní špičce je na ní velké riziko tvorby kolon," sdělila policie dnes ráno na twitteru.

Zdroj: ČTK
Další zprávy