Soči zažije módní přehlídku: Sportovce oblékly slavné značky

Soči zažije módní přehlídku: Sportovce oblékly slavné značky
Ralph Lauren chystal kolekci i pro letní OH v Londýně. Tehdy ho média pranýřovala, že americké hvězdy oblékl sice do značkového, ale ušitého v Číně.
U kolekce pro Soči tak okamžitě předložil dobrozdání, že každý kousek byl vyroben v USA.
Módním recenzentům se ale nezavděčil. "Tým USA se oblékl jako vaše bohatá tetička," napsal například bloger Rio2016.
A jiná módní blogerka napsala: "Je to tak hezké, že Ralph Lauren ukecal svoji babičku, aby upletla svetry pro americký tým..."
Foto: Reuters
Simona Holecová
27. 1. 2014 15:25

New York - Až budete sledovat slavnostní defilé sportovců při zahájení zimní olympiády v Soči, budete si moci připadat jako na módní přehlídce.

Mnohé z týmových kolekcí totiž pochází z dílen tak slavných návrhářských domů, jako je Armani, Ralph Lauren či Lacoste.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Stříbrný koulař z MČR Vilímek dostal za doping čtyřletý trest

Koulař Tomáš Vilímek přišel kvůli dopingu o stříbrnou medaili z mistrovství republiky. Dvaadvacetiletý atlet Spartaku Třebíč užil zakázaný steroid drostanolon, byl diskvalifikován a antidopingový výbor mu udělil čtyřletý zákaz činnosti. Informovala o tom Česká televize.

Vilímek prohrál na srpnovém mistrovství republiky v Plzni pouze s Martinem Novákem, který jako jediný překonal hranici 18 metrů. V nových výsledcích se na druhé místo koulařské soutěže posunul Ladislav Prášil a na bronzovou pozici Marek Bárta.

Vilímek se letos zlepšil na 17,98 metru, druhý byl i na Odložilově memoriálu. Dopingový trest mu vyprší na konci srpna roku 2024.

Zdroj: ČTK
Další zprávy