Mladík na sebe vyskládal pět bonbonů. Je z toho světově uznávaný rekord

Video Video
19. 7. 2021 10:14
Během jednoho z lockdownů ve Velké Británii se třiadvacetiletý mladík Will Cutbill tak nudil, že na sebe začal skládat své oblíbené bonbony M&M's.
Mladík na sebe vyskládal pět bonbonů. Je z toho světově uznávaný rekord | Video: Guinness World Records

Ambici zapsat se jednou do Guinnessovy knihy rekordů měl Will už jako malý chlapec: "Každý rok jsem si tu knihu kupoval a snil o tom, že si v ní jednou přečtu i svoje jméno."

Willův sen se proměnil ve skutečnost ve chvíli, kdy se mu podařilo na sebe naskládat pět svých oblíbených malých čokoládových bonbonů. Jeho předchůdci Silvio Sabba z Itálie a Australan Brendan Kelbie tak byli rázem překonáni. 

Navzdory rekordu, který vyžaduje extrémní trpělivost a obratnost, mladík přiznal, že ve skutečnosti příliš velký talent pro vyvažování nemá: "Můj smysl pro rovnováhu je hrozný, sotva můžu stát na jedné noze. Talent na čokoládu ale mám, ať už je naskládaná na sebe, vyvážená nebo prostě jen snědená," uzavírá pyšný majitel oficiálně uznaného rekordu encyklopedií Guinness World Records.

 

Právě se děje

před 36 minutami

Srážka nákladního vozu s autobusem si v Indii vyžádala 18 mrtvých

Nejméně 18 mrtvých a deset zraněných si ve středu vyžádala dopravní nehoda v severoindickém státě Uttarpradéš. Příliš rychle jedoucí nákladní automobil při ní narazil do přeplněného patrového autobusu, informovala agentura Reuters s odvoláním na místní policii.

Nehoda se stala na dálnici nedaleko města Barabanki. V autobuse jelo asi 150 cestujících, když do něj narazil nákladní vůz. Nejméně deset lidí bylo přepraveno do nemocnic v Lakhnaú, metropoli Uttarpradéše. Podle některých informací se autobus porouchal a nákladní vůz do něj narazil poté, co s ním řidič na dálnici zastavil.

Zdroj: ČTK
Další zprávy