reklama
 
 

Mišmaš: Svět naruby. Pes starostou a orgasmus jako prokletí

19. 11. 2014
Foto: Barcroft TV repro
reklama
Středa 19. listopadu. Kuriózní zprávy, které právě hýbou světem i Českem.

Mišmaš: Svět naruby. Pes starostou a orgasmus jako prokletí

Souhrn událostí

reklama
Bulvár

Letošní ročník soutěže krásy Česká Miss 2015 se uskuteční s několika změnami. Těmi nejvýraznějšími budou změna způsobu volby nejkrásnější dívky, kterou určí místo veřejnosti odborná porota, a role Patronky České Miss. Tu přijala Iva Kubelková

"Světové soutěže volí svou vítězkou odbornou porotou. A my chceme, aby dívky byly na tento koncept zvyklé," řekla ČTK Krplová. Veřejnost tentokrát bude volit Českou Miss World a Českou Miss Earth.

Finále se uskuteční 26. března příštího roku v pražském Forum Karlín. Přímým přenosem jej bude vysílat TV Prima s moderátorskou dvojicí Libor Bouček a Leoš Mareš.

Kuriozity

Orgasmus jako utrpení. Pod tímto titulkem by se daly shrnout články zahraničních médií, která referují o slastech a strastech třicetileté Američanky. Cara Anaya pochází z Arizony a se svým o čtyři roky starším manželem vychovává desetiletého syna Merricka.

Před třemi roky jí lékaři diagnostikovali zdravotní problém, který jí obrátil život naruby. Diagnóza: syndrom permanentního sexuálního vzrušení. Na první pohled úsměvná komplikace způsobuje mladé matce depresivní stavy, protože během dvou hodin je schopná prožít až 180 orgasmů. „Je to trapné, matoucí a ponižující,“ vysvětlila Cara v reportáži pro Barcroft TV. „Když jsou poblíž děti, cítím se jako úchyl,“ dodává.

Cara je psychicky na dně. Musí se vyhýbat veřejným místům, nebo otevřeným prostorám, jako jsou parky. Není schopná smysluplně vysvětlit svému synovi své zdravotní postižení, protože je příliš mladý. Navštívila několik specialistů, trápí ji problémy s koleny, dehydratace i nedostatek spánku. Vzdala si i práce číšnice. „Nemůžete říct svému šéfovi, že dneska nepřijdete do práce, protože trpíte orgasmy. Vysmál by se vám,“ dodává Cara. Reportáž vidělo den po odvysílání přes milion uživatelů YouTube.

Orgasmus jako utrpení | Video: Barcroft TV
Zajímavosti

San Francisco má nového starostu. Míšenka čivavy jménem Frida se v úterý ujala jednodenní vlády nad metropolí západního pobřeží. Její program byl jasný a čitelný – zlepšit práva zvířat ve velkoměstech. Pes během svého úřadování obešel všechny pamětihodnosti, seznámil se úředníky i radními a nakonec absolvoval tiskovou konferenci na schodech před městskou radnicí. Jeho lidský protějšek, starosta Ed Lee, mu při odchodu předal „zlatý padáček“ – zvířecí hračky, psí postel a koš pamlsků. Psí starostování bylo součástí charitativní akce na podporu péče o zvířata.

autor: Magazín | 19. 11. 2014

Související

    Hlavní zprávy

    reklama

    Sponzorované odkazy

    reklama