reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Minimalistická svítidla a skandinávské designové novinky, studio Alhambra slaví 15 let

Retro osvětlení do bytu, nový nábytek ve skandinávském stylu nebo glamour doplňky, to vše najdete v design studiu Alhambra, které letos oslaví 15. narozeniny.

Zpočátku se rodinný podnik zabýval zejména klasickým osvětlením a masivním zdobeným nábytkem. Před několika lety ale uskutečnil svěží proměnu a nyní najdete v portfoliu širokou nabídku moderního i retro nábytku, svítidel a doplňků. Vše si můžete prohlédnout v příjemném showroomu na náměstí Míru nebo nakoupit z pohodlí domova v eshopu www.alhambra.cz. Vedle prodeje se ve studiu specializují na komplexní návrhy osvětlení a interiérů pro bytové i komerční prostory a mají za sebou nespočet úspěšných realizací. Pomohou Vám vytvořit funkční řešení a jednotlivé kousky sladit v harmonický celek. Výsledkem bude krásný domov s pohodovou atmosférou, stylová kancelář nebo osobité bistro.

K narozeninám si ve studiu připravili pořádnou nadílku. Pokud milujete skandinávský design, určitě Vás osloví kolekce nábytku a svítidel Zuiver plná dřeva, bílé barvy a pastelových tónů. Design je vzdušný, nadčasový a prozáří Váš domov. Nám se líbí zejména stojací lampy, odkládací stolky a ručně tkané koberce. Dáváte-li přednost tmavším barvám a neotřelým řešením, bude se Vám líbit zemitá kolekce Dutchbone inspirovaná ikonickým retro nábytkem a doplněná industriálními detaily. Součástí jsou fajnovky jako originální vinotéky, etno koberce či výrobky z exotického dřeva. Pro fanoušky minimalismu a tradice je tu osvětlení od zavedených značek Frandsen či Nordlux, které pracují převážně s kovem a sklem a nabízejí perfektní design za dostupnou cenu. Paní majitelka Ing. Renata Vášová doporučuje česká svítidla Brokis pro jejich osobitost a výjimečnost.

Přijďte se podívat na Vinohrady, kde výlohy Alhambry svítí již od počátku roku 2003.

autor: komerční článek | 12. 1. 2018 8:50

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama