Mick Jagger je v 75 letech po operaci srdce ve formě, ve videu tančí jako zamlada

Magazín ČTK Magazín, ČTK
16. 5. 2019 10:11
Necelých šest týdnů po pobytu v nemocnici, kde mu byla vyměněna srdeční chlopeň, zveřejnil ve středu frontman Rolling Stones Mick Jagger na sociálních sítích roztančené video. Pětasedmdesátiletý rocker na něm křepčí jako rozdováděný mladík.
Mick Jagger po operaci srdce tančí jako zamlada | Video: Twitter/@MickJagger

Video zachycuje mladistvě působícího Jaggera tančícího skladbu Techno Fan od kapely The Wombats. Nelze však ověřit, kdy bylo video pořízeno a samotný Jagger k němu nepřipojil žádný komentář.

Video zaznamenalo na Facebooku a Twitteru během prvních pár hodin statisíce zhlédnutí, v době vydání článku se již blížilo hranici osmi milionů přehrání.

Lidé zpěvákovi v komentářích vyjadřují podporu, sedmadvacetiletá dcera Georgia May Jaggerová mu napsala: "Pojď, taťko!".

Zpěvák na konci března odřekl koncerty ve Spojených státech a Kanadě. O týden později poděkoval prostřednictvím Twitteru fanouškům za přání a lékařům a nemocničnímu personálu za péči. Oficiálně sice nesdělil, kvůli čemu byl hospitalizován, ale podle amerických médií mu byla vyměněna chlopeň.

Severoamerická část turné No Filter Tour měla původně začít 20. dubna v Miami. Součástí evropské části série koncertů bylo i vystoupení legendárních rockerů v pražských Letňanech loni začátkem července.

 

Právě se děje

Další zprávy