Láska umřela, smutní internet z rozvodu Angeliny a Brada. Mohla by ho aspoň adoptovat, píší lidé

Magazín Magazín
21. 9. 2016 7:28
Brad Pitt a Angelina Jolie se budou rozvádět, o ukončení manželství požádala herečka v pondělí 19. září. Reakce lidí na sociálních sítích se kromě ironických příspěvků nesou v posmutnělém tónu – když to nezvládnou Brad a Angelina, tak už nikdo.
Angelina Jolie a Brad Pitt
Angelina Jolie a Brad Pitt | Foto: Profimedia.cz

Hollywoodská pohádka skončila v pondělí 19. září, kdy se Angelina Jolie rozhodla, že už nechce žít v manželství s Bradem Pittem, a vyplnila rozvodové papíry.

Co stojí za jejím rozhodnutím, není pořád jasné. Bulvární web TMZ, který zprávu přinesl jako první, spekuluje, že herečka už měla plné zuby Pittových alkoholických a drogových večírků (údajně šlo o marihuanu) a vadilo jí, že manžel svými výbuchy agrese naruše teplo domova. Spekuluje se také, že si najala detektiva, který odhalil Pittovu nevěru.

Světlo do celé kauzy nevnesl ani právník herečky. "Je to rozhodnutí v zájmu zdraví rodiny. Jolie ho nebude nijak komentovat a prosí, aby rodina v této době měla potřebné soukromí," uvedl v prohlášení právní zástupce Robert Offer.

Takže po snovém manželství Brada Pitta s herečkou a hvězdou seriálu Přátelé Jennifer Aniston teď zřejmě skončí další hollywoodská pohádka. A lidi na Twitteru mají jasno – láska je mrtvá.

Když to v manželství nezvládne ani pár s miliony dolary, šesti dětmi a vlastní předraženou značkou vína, měli bychom to radši všichni rovnou vzdát.

Los Angeles skutečně zasáhlo menší zemětřesení jen pár minut poté, když TMZ oznámil, že se  Angelina Jolie a Brad Pitt budou rozvádět.

Že by Angelina měla s Bradem úplně jiné záměry? Třeba se chce rozvést, aby si ho mohla adoptovat.

Většinou ale převažují smutné reakce. Brad a Angelina byli pro miliony lidí symbolem lásky.

Na mušku internetových vtipálků se dostaly i děti hollywoodského páru. Takhle bude vypadat jejich reakce, až budou (pro ně dvoje) Vánoce. 

Jennifer Aniston má jasno...

Nezlepší vám náladu fakt, že kopačky může dostat i Brad Pitt?

A nemůže chybět narážka na Laru Croft, kterou si ve filmu Tomb Raider podle slavné stejnojmenné videohry zahrála právě Angelina Jolie.

 

Právě se děje

před 35 minutami

České dráhy o možném propouštění a snížení mezd zatím nerozhodly, nechtějí plošné řešení

České dráhy o možném propouštění a snížení mezd zatím nerozhodly. Pokud k tomu přistoupí, je nutné to řešit individuálně, nikoliv plošně, uvedla dozorčí rada ČD. Dopravce také schválil letošní podnikatelský plán, počítá s vyrovnaným hospodařením. Úspory chce hledat v celém provozu, investice do vlaků ale nezastaví.

Zdroj: ČTK
před 43 minutami

Při požáru v domově důchodců v Charkově zemřelo 15 lidí

Nejméně 15 lidí zemřelo a pět utrpělo zranění při požáru v pečovatelském domově pro seniory v Charkově na východě Ukrajiny. S odvoláním na záchranáře o tom informovala agentura Unian. První zprávy z místa se zmiňovaly o 13 mrtvých a čtyřech zraněných.

Požár podle úředního komuniké vypukl odpoledne po třetí hodině kyjevského času (po 14:00 SEČ) ve dvoupodlažní budově, která byla přestavěna na domov pro přestárlé. Po uhašení plamenů hasiči nalezli na místě těla 15 osob.

Podobná neštěstí bývají v bývalých sovětských republikách poměrně častá. Tento měsíc si sedm mrtvých vyžádal požár v načerno zřízeném domově důchodů ve vsi poblíž Ťumeně na Sibiři, kde zemřeli nepohybliví pacienti dlouhodobě upoutaní na lůžko. Minulý měsíc při požáru domova důchodců v ruském Baškirsku zemřelo 11 lidí. Malá dřevěná budova neměla žádné vybavení pro hašení ohně. Vyšetřovatelé zadrželi ředitelky obou zařízení, kterým hrozí roky ve vězení za zavinění smrti z nedbalosti.

Zdroj: ČTK
Další zprávy