Žena zjistila, že je těhotná. Hodinu nato porodila

jaz
10. 1. 2015 8:25
Žaludeční nevolnost se během chvíle změnila v porodní bolesti. Mladá Američanka vůbec netušila, že je v devátém měsíci těhotenství.
Katherine Kropas se svou dcerou
Katherine Kropas se svou dcerou | Foto: archiv Katherine Kropas

Weymouth (Massachusetts) – Katherine Kropas se v úterý ráno probudila s bolestmi v břiše. Když celý den neustávaly, nechala se odvést do tamní nemocnice. Krevní testy odhalily, že je těhotná. Po gynekologické prohlídce bylo jasno, třiadvacetiletá Američanka začínala rodit.

"Měla jsem pocit, jako by mě něco bodalo dole na zádech. Mám vysoký práh bolesti, ale tohle byla devítka na stupnici do deseti,“ řekla USA Today novopečená matka s tím, že během těhotenství neměla vůbec žádné příznaky, jako jsou například ranní nevolnosti. Všimla si jen oteklých kotníků, to ale přisuzovala častému stání.

Hodinu po příjezdu do nemocnice, kde byl s Katherine i její čtyřicetiletý přítel Dan Keefe, tak porodila císařským řezem zdravou holčičku, kterou pojmenovala po své babičce. Ellen Olivia Keefe se narodila šest minut po jedenácté hodině, vážila 4,6 kila a měřila 58 centimetrů.

Lidé v nemocnici si prý z čerstvé matky dělají legraci kvůli tomu, že své těhotenství včas neodhalila. Je opravdu překvapivé, že si nevšimla téměř pěti kilogramů navíc, které během těhotenství nabrala. Katherine je ale z dcery nadšená a je ráda, že přeskočila období úzkosti i ranních nevolností a může si rovnou užívat mateřství.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Praha mění pravidla pro pouliční umění v centru, zakáže obří pandy či bublifuky

V centru Prahy už nebudou moci vystupovat lidé v obřích kostýmech pand a dalších zvířat. Zakázané bude také dělání bublin, které znečišťuje chodníky. Změnu vyhlášky o pouličním umění, tzv. buskingu, schválili zastupitelé. Vyhláška také rozšiřuje místa se zákazem pouličního umění na celé Staroměstské náměstí a další místa.

před 6 hodinami

Ve velké části Prahy se zvýší daň z nemovitosti

Ve velké části Prahy se zvýší daň z obytných nemovitostí, v případě komerčních nemovitostí se zdvojnásobí na celém území metropole. Vyplývá to z úpravy vyhlášky pro výpočet daně, kterou schválili pražští zastupitelé. Městské části si mohly určit, zda daň u rezidenčních domů zvýší - z těch velkých tak učinily Praha 1, 3, 7, 8, 10, 11 a 12. 

Další zprávy