Žena v Kolumbii snědla životní úspory poté, co se dozvěděla, že ji manžel podvádí

Magazín Magazín
9. 5. 2017 15:30
Ze strachu o to, že nevěrný manžel vezme ženě polovinu jejich životních úspor, snědla celkem 57 stodolarových bankovek. Manželka trpěla bolestmi břicha a při prohlídce se lékaři nestačili divit. Peníze našli v žaludku i střevech.
Takto doktoři z ženy vytahovali spolykané bankovky. | Video:

Hodně neobvyklým způsobem se rozhodla vypořádat Sandra Milena Almeidová ze severovýchodního kolumbijského města Piedecuesta se svým nevěrným manželem.

Poté, co zjistila, že ji podvádí a že objevil skrýš jejich životních úspor, ze kterých požadoval polovinu, spolkla celkem devět tisíc dolarů (zhruba 220 408 korun) v bankovkách.

Že se žena uchýlila ke konzumaci úspor, zjistili její příbuzní a lékaři až poté, co si stěžovala na bolesti břicha. Při lékařské prohlídce bylo zjištěno, že Almeidová ve svém trávicím ústrojí uchovává několik stodolarových bankovek. Doktoři jí je při operaci vytáhli.

Žena se zotaví a nepřijde ani o všechny úspory

"Našli jsme celkem 57 stodolarových bankovek, které byly vytaženy otvorem v žaludku. Některé další ruličky bankovek byly nalezeny ve střevě, odkud se přesouvaly do tračníku," uvedl Juan Paulo Serrano, primář chirurgie z univerzitní nemocnice v Santanderu.

Lékař dodal, že tento zoufalý čin ženy ovlivňoval normální funkci jejích střev, což ji ohrožovalo na životě. Sandra Milena Almeidová by se měla po zákroku zcela uzdravit a nepřijde ani o všechny své úspory.

Dolarové bankovky byly totiž po zákroku umyty a podle doktora jsou v dobrém stavu. "Ale zbytek peněz se ztratilo kvůli žaludečním tekutinám," dodal Serrano.

Žena podle britského BBC uvedla, že nyní bude šetřit na luxusní dovolenou.

 

Právě se děje

Další zprávy