Žena otevřela po přistání boeingu nouzové dveře a šla na křídlo. Bylo jí prý vedro

Ukrajinské aerolinky udělily zákaz cestování ženě, která otevřela nouzové dveře letadla, protože jí bylo údajně vedro. Bizarní incident se odehrál na letu z Kyjeva do Antalye.
Dáma se šla zchladit na křídlo letadla. Uvnitř jí bylo příliš horko | Video: Instagram/Boryspilchany

Matka dvou dětí vešla na křídlo Boeingu 737-86N v době, kdy již většina cestujících z letadla vystoupila. Situaci, kdy se žena pohybovala po křídle letounu, přihlížely i její dvě děti, které byly rovněž již na letištní ploše. 

"Letadlo přistálo a většina lidí šla ven. Ona přešla téměř půlku kabiny a otevřela nouzové dveře," popsal svědek webu Unilad celou událost.

Ženy si všiml pilot, který okamžitě zavolal policii i zdravotníky. Matka dvou dětí jim následně řekla, že jí bylo vedro, a proto šla na křídlo. Lékaři jí poté provedli testy, zda není pod vlivem alkoholu či drog.

Bizarní incident potvrdily i ukrajinské aerolinky. "Pasažérka letu PS6212 otevřela neoprávněně nouzový východ letadla poté, co stroj zastavil u brány 11 terminálu D. Cestující letěla na dovolenou s manželem a dětmi," stojí v oficiálním prohlášení.

Dopravní společnost dala ženu na černou listinu a rovněž ji obvinila, že dává svým dětem špatný rodičovský příklad. Po cestující bude navíc požadovat vysokou finanční pokutu.

 

Právě se děje

Další zprávy