Ze dna volebních kampaní: Na velikost Trumpova přirození uzavírají bookmakeři sázky

jaz
18. 3. 2016 9:50
Z velikosti penisu Donalda Trumpa se před dvěma týdny stala na sociálních sítích veřejná věc. Republikánský kandidát na prezidenta se vyjádřil, že v tomto ohledu nemá žádné problémy. Tématu se chytla irská sázková kancelář, která přijímá tipy na možnou Trumpovu velikost s tím, že se přesné číslo pokusí zjistit přímo od obchodního magnáta. Pokud se jí nepodaří získat oficiální vyjádření do konce roku, sázky budou neplatné.
Foto: Reuters

Donald Trump se začátkem března bránil v televizní debatě nařčení senátora Marca Rubia z příliš malého přirození prohlášením, že se rozhodně nemá za co stydět.

Prezidentská kampaň uchazečů o křeslo v Bílém domě je plná osobních invektiv, hádka dospělých mužů o velikost penisu ale pobavila voliče i odpůrce bohatého podnikatele. Sociálními sítěmi se šířily vtipné komentáře a někteří si s největší vážností na Trumpa vsadili. Informoval o tom server Daily Dot.

"Poukazoval na mé ruce, že jsou malé, tudíž i něco jiného musí být malé," řekl v diskusi kandidátů na amerického prezidenta Trump směrem k moderátorovi. "Já vám zaručuji, že žádný problém nemám. Za to ručím," ujišťoval miliardář a ukazoval své ruce na kameru.

Donald Trump obhajuje velikost svých rukou. | Video: YouTube

Přestože se Donald Trump k rozmíšce už nevracel a rozhodně neplánuje vydání oficiálního stanoviska v rámci své volební kampaně, mnozí se domáhají důkazu jeho tvrzení. Jisté pátrání podnikl i irský sázkový web Pady Power, který vypsal sázky v rozmezí od 10 do 23 centimetrů.

"Bohužel máme velmi malý vhled do toho, co se skrývá v Trampových trenýrkách. Podle Trumpových 188 centimetrů na výšku má pravděpodobně tendence k nadprůměru. Není to moc, ale je to jediný ukazatel, který jsme vyčetli z jeho slov, nemá to ale žádnou nominální hodnotu," nechala se slyšet sázková kancelář.

Nejvíce je tipovaná položka sedm palců, což je v přepočtu zhruba 18 centimetrů. Lidé, kteří sází ve vší vážnosti, by ale neměli dát na Trumpovy malé ruce nebo výšku. Oficiálně totiž nebyla prokázána souvislost mezi fyziognomickými vlastnostmi mužů s délkou jejich penisu. 

Pokud sázková kancelář do konce roku nezjistí faktickou velikost Trumpova přirození, budou považovány všechny sázky za neplatné. Jak píše server Daily Dot, zatím tomu nepomohly ani Trumpovy ženy. Před 25 lety se pro New York Post nechala slyšet jeho exmanželka Marla Maplesová, se kterou byl ženatý šest let, že to byl nejlepší milenec, kterého kdy měla. Ani Češka Ivana Trumpová nebo současná žena Slovinka Melanie Knaussová se k celé záležitosti nevyjádřily.

Kontroverzní výroky Donalda Trumpa. | Video: Filip Horký
 

Právě se děje

před 21 minutami

V pražské Černokostelecké ulici hořel byt v patře domu, na místě je 11 zraněných. Podle hasičů je požár pod kontrolou

Při požáru v Černokostelecké ulici bylo zraněno 11 lidí, nejméně dva jsou ve vážném stavu, na místo letěl vrtulník. Hasiči nyní byt odvětrávají.

Zdroj: ČTK
před 45 minutami

Schalke se dočkalo druhé výhry v sezoně

Beznadějně poslední fotbalisté Schalke se dočkali v německé lize druhého vítězství v sezoně. Celek z Gelsenkirchernu zdolal v 28. kole Augsburg 1:0. Na šestnácté místo, které znamená účast v baráži, ale ještě ztrácí propastných 12 bodů. Mohuč má navíc podvečerní zápas v Kolíně nad Rýnem k dobru.

První výhru po 12 kolech vystřelil Schalke už ve čtvrté minutě Suat Serdar, který gólem oslavil dnešní 24. narozeniny. Čeští hráči Augsburgu, brankář Tomáš Koubek a stoper Marek Suchý, strávili celý zápas na lavičce.

Další zprávy