Ze dna volebních kampaní: Na velikost Trumpova přirození uzavírají bookmakeři sázky

jaz
18. 3. 2016 9:50
Z velikosti penisu Donalda Trumpa se před dvěma týdny stala na sociálních sítích veřejná věc. Republikánský kandidát na prezidenta se vyjádřil, že v tomto ohledu nemá žádné problémy. Tématu se chytla irská sázková kancelář, která přijímá tipy na možnou Trumpovu velikost s tím, že se přesné číslo pokusí zjistit přímo od obchodního magnáta. Pokud se jí nepodaří získat oficiální vyjádření do konce roku, sázky budou neplatné.
Foto: Reuters

Donald Trump se začátkem března bránil v televizní debatě nařčení senátora Marca Rubia z příliš malého přirození prohlášením, že se rozhodně nemá za co stydět.

Prezidentská kampaň uchazečů o křeslo v Bílém domě je plná osobních invektiv, hádka dospělých mužů o velikost penisu ale pobavila voliče i odpůrce bohatého podnikatele. Sociálními sítěmi se šířily vtipné komentáře a někteří si s největší vážností na Trumpa vsadili. Informoval o tom server Daily Dot.

"Poukazoval na mé ruce, že jsou malé, tudíž i něco jiného musí být malé," řekl v diskusi kandidátů na amerického prezidenta Trump směrem k moderátorovi. "Já vám zaručuji, že žádný problém nemám. Za to ručím," ujišťoval miliardář a ukazoval své ruce na kameru.

Donald Trump obhajuje velikost svých rukou. | Video: YouTube

Přestože se Donald Trump k rozmíšce už nevracel a rozhodně neplánuje vydání oficiálního stanoviska v rámci své volební kampaně, mnozí se domáhají důkazu jeho tvrzení. Jisté pátrání podnikl i irský sázkový web Pady Power, který vypsal sázky v rozmezí od 10 do 23 centimetrů.

"Bohužel máme velmi malý vhled do toho, co se skrývá v Trampových trenýrkách. Podle Trumpových 188 centimetrů na výšku má pravděpodobně tendence k nadprůměru. Není to moc, ale je to jediný ukazatel, který jsme vyčetli z jeho slov, nemá to ale žádnou nominální hodnotu," nechala se slyšet sázková kancelář.

Nejvíce je tipovaná položka sedm palců, což je v přepočtu zhruba 18 centimetrů. Lidé, kteří sází ve vší vážnosti, by ale neměli dát na Trumpovy malé ruce nebo výšku. Oficiálně totiž nebyla prokázána souvislost mezi fyziognomickými vlastnostmi mužů s délkou jejich penisu. 

Pokud sázková kancelář do konce roku nezjistí faktickou velikost Trumpova přirození, budou považovány všechny sázky za neplatné. Jak píše server Daily Dot, zatím tomu nepomohly ani Trumpovy ženy. Před 25 lety se pro New York Post nechala slyšet jeho exmanželka Marla Maplesová, se kterou byl ženatý šest let, že to byl nejlepší milenec, kterého kdy měla. Ani Češka Ivana Trumpová nebo současná žena Slovinka Melanie Knaussová se k celé záležitosti nevyjádřily.

Kontroverzní výroky Donalda Trumpa. | Video: Filip Horký
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Benátky pokutují neuctivé turisty, Češi se ve městě proháněli na kole

Italské Benátky se potýkají s neotesanými turisty, kteří porušují takzvané "urbánní dekorum", tedy pravidla slušného chování v historickém městě. 

Francouzský turista si vysloužil pokutu ve výši 150 eur (zhruba 3835 korun) za to, že na hlavním benátském kanále provozoval takzvaný paddleboarding, tedy jízdu na prkně vestoje s pádlem. Uvedla to dnes místní policie, která se zaměřuje i na dodržování pravidel slušného chování ve městě na laguně a provedla zátah proti "neuctivým" návštěvníkům. Ti se do starobylých Benátek opět vrací ve větším množství po posledním proticovidovém lockdownu.

Policie zmínila i další příklady pokleslého chování turistů, včetně případu dvou Čechů, kteří dostali pokutu ve výši 100 eur každý. Jeden z nich se projížděl po náměstíčku Campiello Selvatico na kole, druhý se proháněl před historickým palácem Palazzo Cavalli na elektrickém skútru.

Dvě Němky podle policie musely zaplatit pokutu v úhrnné výši 250 eur za to, že se slunily v bikinách u kostela San Stae, což policie označila za další příklad "degradace" města. Tři turisté z Bangladéše pak dostali každý pokutu 50 eur za to, že po historickém mostě Ponte della Costituzione hrkali s cestovními kufry na kolečkách.

Další zprávy