Obsluha v McDonald's prodávala místo hamburgerů heroin

Zahraničí Zahraničí
30. 1. 2014 14:38
Kdo chtěl v Pittsburghu heroin, stačilo, aby zajel za správnou osobou k okénku McDonald's a objednal si "hračku".
Happy meal od McDonald's.
Happy meal od McDonald's. | Foto: Reuters

Pittsburgh - Drogy se v americkém Pittsburghu neprodávají pouze na ulicích a v klubech, ale nově i v restauracích s rychlým občerstvením. Stačilo zajet k okénku jedné z poboček McDonald's a dealerka vám po vyslovení domluveného hesla vydala místo jídla heroin, informoval americký server CNN

Princip byl jednoduchý. Shantia Dennisová (26), zaměstnankyně fastfoodu, instruovala své klienty, aby přijeli k okénku "drive-through" a řekli následující větu: "Chtěl bych si objednat hračku."

Za chvíli jim již nesla krabičku Happy Meal. Uvnitř se neskrýval hamburger s hračkou, nýbrž balíčky s heroinem.

Dennisovou policisté okamžitě po odhalení vskutku originální distribuce drog na místě zatkli. Do té doby již stihla prodat deset heroinových balíčků. Dalších 50 čekalo na své klienty.

Jak CNN uvedla, stanovisko samotné firmy McDonald's se zatím nepodařilo získat.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 20 minutami

Prezident USA Joe Biden svému ruskému protějšku Vladimiru Putinovi navrhl v nadcházejících měsících summit na území třetího státu, uvedl Bílý dům

Americký prezident Joe Biden navrhl svému ruskému protějšku Vladimirou Putinovi v nadcházejících měsících summit na území třetího státu, uvedl Bílý dům. Nabídku na "vybudování stabilního a předvídatelného vztahu s Ruskem" přednesl v telefonickém rozhovoru, v němž státníci také mimo jiné diskutovali o rostoucím napětí mezi Moskvou a Ukrajinou, píší zahraniční tiskové agentury.

Zdroj: ČTK
Další zprávy