Budete mít lepší imunitu. Sex jednou až dvakrát týdně umožňuje produkci protilátek, které chrání před infekcemi, jako je rýma nebo chřipka. Jinými slovy zde máte lék, který snad tolik nestojí.
Posílí se vaše srdce. Sex je totiž skutečný sport! Úsilí při něm vynakládané nutí srdce pracovat. Z četných studií kromě toho vyplývá, že pravidelný sex snižuje pravděpodobnost infarktu myokardu.
Zapomenete na bolest hlavy. Neurologové z Münsterské univerzity v Německu ve své studii prokázali, že sex může vyléčit bolest hlavy. Osoby trpící silnými migrénami a chronickými bolestmi hlavy zjistily, že jim milování od bolestí pomáhá.
Vaše pleť bude krásnější. Při sexu tělo vyrábí velké množství estrogenů. A to má tu výhodu, že pleť i vlasy jsou mnohem kvalitnější. Pot, který se z nás při milování řine, totiž čistí póry a pleť je pak zářivější.
12. 8. 2014 10:24
Sex má na lidské tělo i duši nejméně 10 blahodárných účinků. Experti na geriatrii z prestižní Harvardovy univerzity zaručují, že milování třikrát do týdne může prodloužit život o deset let.

před 2 hodinami

PSG vyhrál ve francouzské lize posedmé za sebou

Fotbalisté Paris Saint-Germain zvítězili v 9. kole francouzské ligy 3:0 v Nantes a po úvodních dvou porážkách v sezoně si připsali sedmou výhru za sebou. Úřadující mistři mají během vítězné šňůry skóre 23:1 a vedou tabulku o tři body před Lille, jež má k dobru nedělní utkání proti Lyonu.

Favorizované PSG se na hřišti patnáctého Nantes gólově prosadilo po přestávce. Skóre otevřel hned ve 47. minutě Ánder Herrera po přihrávce Kyliana Mbappého, jenž v 64. minutě zvýšil proměněným pokutovým kopem za faul na sebe. Výsledek pečetil dvě minuty před koncem po chybě domácí obrany Pablo Sarabia.

Nantes mělo šanci zkorigovat výsledek v 69. minutě díky pokutovému kopu, který ale Kaderu Bambovi chytil Keylor Navas.